Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Dopřejte si kvalitní a levný tisk díky laserové tiskárně Pantum M6500NW

Dopřejte si kvalitní a levný tisk díky laserové tiskárně Pantum M6500NW

Produktové tipy
Pantum M6500NW_786037403
Pantum M6500NW
Produkt není určen k prodeji.
Pantum PA-210, černá_272406383
Pantum PA-210, černá
1 149 Kč 1 390 Kč
Pantum M7105DW_2005530533
Pantum M7105DW
Produkt není určen k prodeji.
Pantum M6550NW_1088126733
Pantum M6550NW
2 802 Kč 3 390 Kč
2 462 Kč 2 979 Kč

Extrémně jednoduché nastavení, vysoká kvalita tisku i provedení a nižší náklady na samotný tisk než u konkurence – to je definice skvělé multifunkční tiskárny. A právě tyto parametry Pantum M6500NW splňuje na výbornou.

Multifunkční tiskárna Pantum M6500NW

Kvalitní multifunkční tiskárna je základem jak každé kanceláře, tak i běžné domácnosti. Stále v životě máme spoustu situací, kdy je papír jednoduše nenahraditelný. Studenti si tisknou poznámky a přípravu, rodiče pak úřední dokumenty či smlouvy, ostatní třeba jen štítky na odesílání balíků. Ať už je však důvod k tisku jakýkoliv, klíčem je vždy kvalitní tiskárna s jednoduchým ovládáním a pohodlným provozem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Právě to Pantum M6500NW splňuje na jedničku. Už jen tím, že jde o multifunkční tiskárnu, zahrnuje v sobě tak jak tiskárnu samotnou, tak i kopírku a skener. Stačí tak jediné zařízení tam, kde ostatní potřebují tři. Jde přitom o černobílou tiskárnu, nemusíte tak neustále bojovat s doplňováním zásobníků pro barevný tisk, jenž je pro mnohé jen prakticky nevyužívanou součástí. Naprostá většina tisku totiž probíhá v klasickém provedení textu na bílém papíru.

Snadná instalace i ovládání

Je jedno, jestli tisknete denně desítky stran, nebo se k tiskárně dostanete jen jednou za čas, vždy je klíčové pohodlí. To začíná už u instalace zařízení, která je v tomto případě provedena v jediném kroku. Jednoduše tiskárnu Pantum M6500NW připojíte pomocí dodávaného USB kabelu, zapnete jediným stisknutím myši instalaci, a je to. Zvládne to naprosto každý, multifunkční tiskárny se tak nemusí bát ani méně technicky zdatní uživatelé.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Stejně jednoduché je i následné ovládání, kdy lze tisk nastavovat jak z přímo připojeného zařízení pomocí již zmíněného USB, tak i přímo přes ethernetovou i bezdrátovou WiFi síť. Není tak problém nechat vytisknout dokumenty z počítače, notebooku, ale i mobilu či tabletu. Žádné zbytečné přeposílání dokumentů, žádné hledání USB klíčenky nebo cloudových úložišť. Jednoduše kliknete přímo na zdrojovém zařízení a tiskárna si sama poradí. Aplikace PANTUM APP navíc podporuje i přímý tisk MS Office dokumentů.

Nízké náklady a vysoká rychlost tisku

Multifunkční tiskárna Pantum M6500NW zvládne díky své kapacitě a nákladům na tisk zapadnout i do menší kanceláře. Rozlišení tisku totiž dosahuje hodnoty až 1200 x 1200 DPI, při potřebě rychlého tisku se pak dostanete až na hranici 22 stran A4 za minutu. Není proto problém nechávat tisknout velké dokumenty, celé brožury či cokoliv dalšího. Tiskárna si s čímkoliv poradí za pár chvil, zásobník navíc pojme 150 stran, takže si nebudete lámat hlavu ani s doplňováním papíru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Obrovskou výhodou při větším množství tisku jsou pak i samotné náklady na jednu stránku, tzv. Cost Per Page (CPP). Ta se v tomto případě dostává pod 0,86 Kč za jeden list, zatímco náklady na stránku u jiných výrobců jsou  na 0,99 Kč za stránku a často jde spíš vysoko za hranici 1 Kč. Pokud tak máte v plánu pravidelně tisknut více stran, Pantum M6500NW je ideální volbou i v tomto směru. Jde jednoduše o kvalitního a levného parťáka do domácnosti či menší kanceláře, na kterého se můžete kdykoliv spolehnout.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru