Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

b2b

 • Recenze: TP-Link Omada – vytvořte si profesionální WiFi síť

  autor: Saša Ševčík

  Společnost TP-Link uvedla na tuzemský trh zajímavé řešení pro správu podnikové sítě zvané Omada SDN. I v malých podnicích, školách či hotelech si tak můžete snadno vytvořit WiFi síť profesionální kvality. Jak to funguje v praxi, si ukážeme v dnešní recenzi.

 • Platební terminály do kapsy SumUp AIR a SumUp 3G

  autor: Miroslav Václavík

  Platební terminál je v současnosti nutností pro každého podnikatele, který chce svým zákazníkům nabídnout kvalitní servis a bezpečnou formu plateb. Vždyť je Česká republika jedním z lídrů mezi bezkontaktními platbami, ať už se podíváme na karty, nebo na NFC platby telefonem. Společnost SumUp přichází s dvojicí terminálů, které bez fixních nákladů nabízejí skvělé řešení pro platby kdykoliv a kdekoliv.

 • Recenze: Cisco 730 – na práci i zábavu

  autor: Stanislav Holý

  Na našich pracovištích spoléháme na počítače i smartphony stále častěji. To je i důvod, proč stojí za pozornost bezdrátová sluchátka Cisco 730. Ta si totiž poradí s oběma typy zařízení, díky solidní výdrži a lehké konstrukci je radost poslouchat hudbu i na cestách.

 • Recenze: Cisco Webex Desk Camera – webkamera pro náročné

  autor: Saša Ševčík

  Na náročné uživatele především z řad firemní klientely cílí nová Cisco Webex Desk Camera. Jde o prémiovou webovou USB kameru, která zvládá přenášet obraz až v rozlišení 4K. Navíc láká i na řadu inteligentních funkcích založených na AI.

 • Windows 11 jsou oficiální. Nainstalovat půjdou aplikace z Androidu

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Microsoft dnes večer odhalila nástupce aktuálně nejpopulárnějších desítek. Novinka se dle očekávání jmenuje Windows 11 a přináší celou řadu dramatických změn – od vzhledu až po fungování systému.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: TP-LINK Archer AX73 – prvotřídní bezpečí pod taktovkou WiFi 6

  autor: Saša Ševčík

  Router Archer AX73 od společnosti TP-LINK je doslova napěchovaný moderními technologiemi až po okraj. Samozřejmostí je tak podpora WiFi 6, Beamforming, OneMesh či možnost streamování až v 8K rozlišení. Velký důraz byl kladen také na zabezpečení, systém HomeShield totiž může chránit celou vaši domácí síť.

 • HP Instant Ink usnadní lidem život. Už nikdy nezůstanete bez kazet

  autor: Lenka Chmátalová

  Kvůli práci a výuce z domova důležitost tiskáren v našich bytech a domech dramaticky roste. Své o tom ví každý, kdo někdy zapomněl koupit inkoust nebo toner a zjistil to až ve chvíli, kdy už bylo pozdě. Takové problémy ale se službou HP Instant Ink nehrozí.

 • Chytrá domácnost v roce 2021. Představujeme novinky Immax NEO

  autor: Lenka Chmátalová

  Inteligentní domácnost pro každého, to je heslo značky Immax NEO, která se zaměřuje právě na produkty chytré domácnosti. V letošním roce si přitom výrobce připravil pro uživatele celou řadu zajímavých novinek.

 • Recenze: Apple MacBook Pro 13 s čipem M1 – začátek nové éry

  autor: Saša Ševčík

  S nejnovějšími čipy Apple M1 odstartoval americký podnik úplně novou éru svých počítačů. Jaký je výkon nového procesoru, a co udělá s výdrží baterie? Odpovědi na tyto otázky budeme hledat v recenzi nového MacBooku Pro 13.

 • Recenze: Asus ZenBook Duo 14 – dva displeje jsou lepší než jeden

  autor: Saša Ševčík

  O tom, že dva displeje jsou u počítače lepší než jeden, ví své celá řada majitelů klasických stolních sestav. Tato poučka nicméně platí také v případě notebooků, jak si ukážeme v recenzi unikátního stroje Asus ZenBook Duo 14.

nahoru