Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Nejkratší měsíc v roce je nahuštěný herními peckami Produktové tipy

Nejkratší měsíc v roce je nahuštěný herními peckami

6 her za 28 dnů. To je 4,67 dnů na jednu hru. Pokud máte život, nemůžete je v žádném případě stihnout všechny. Ale všechny by za to stály. Nezbývá, než držet palce při výběru – tenhle článek by vám s ním měl pomoct.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - Road To Boruto

"Odmítnutí dělá muže silnějším." - Jiraya

Nechte se tedy odmítnout realitou a propadněte prvnímu next-gen vydání jedné z nejúspěšnějších Anime-Manga adaptací všech dob. Neohlížejte se na zanícené puchýře od gamepadu. Naučte se, jak si je užít. "Bolest je nevyhnutelná. Utrpení je volba. - Pein. A naplňte svoje srdce vírou v pokoření všech levelů a odemknutí všech postav. "Pokud jedinkrát zpochybníš to, v co věříš, je konec." - Uzumaki Naruto. Při cestě k vítězství hlavně nezapomeňte pozvat kamarády na parádní multiplayer. "Ti, kteří poruší pravidla, jsou odpad. Ale ti, kteří opustí svoje přátele, jsou horší než odpad." - Hatake Kakashi.

Datum vydání: 3. 2. 2017

Platformy: PS4 / XONE

<< Chci rozproudit svojí chakru >>

 

Nioh

Samuraj William může na první pohled připomínat zaklínače Geralta, který si zajel na gastronomické sushi prázdniny, trochu se zdržel a začal likvidovat démony ve stylu místního folkloru. Samotná hra se potom pozdává jako japanizovaná verze Dark Souls. Nenechte se však zmást. Máte před sebou osobité RPG, nad jehož soubojovým systémem propotíte několik kimon. Osvojit si techniky, zbraně a komba je jen první krok k tomu, abyste byli schopní porazit rozličně obludné bossy – a věřte, že to nebude procházka zenovou zahrádkou. Nejvyšší obtížnost hry je natolik smrtící, že pravděpodobně slouží k odhalení jedinců s genem AAGTTCTGAC (sekvence rozvíjející hráčskou hustitidu), aby tito jedinci mohli založit rodové linie hráčské smetánky. Budete jedním z nich?

Datum vydání: 8. 2. 2017

Platformy: PS4

<< Chci propotit rukojěť katany >>

 

For Honor

Co víte o strachu? Vy, zalezlí ve svých bezpečných městech, vylekaní, když vám za půlkami zatroubí auto, stateční možná tak za obrazovkou? Co víte o smrti? O tom, co zbyde v srdci člověka, když ví, že každou vteřinou může přijít o všechno? Co v takovou chvíli, mezi rozsekanými těly bratrů a s bolestí po celém těle, řidí jeho chování?

Je to čest.

Pokud vás úvod neurazil, budete mít od 14. února tu čest připojit se k jedné ze tří frakcí a prověřit svoje bojové schopnosti jak v kampani, tak v mnoha módech multiplayeru. Módy nabídnou jak chaotické eliminační bitvy, tak vypočitavý boj o udržení pozic nebo čistě technické duely. Přesto, že se jedná o hack´n´slash řežbu s jednoduchým ovládáním, na cestě za úspěchem ji musíte uchopit s notnou dávkou strategie a přesného načasování každého útoku.

Datum vydání: 14. 2. 2017

Platformy: PC / PS4 / XONE

<< Chci plenit/budovat/chránit >>

 

Sniper Elite 4

Znáte ta melancholická odpoledne, kdy se nad zemí válí mlhavý opar, počasí je příjemné jako zamotaná sluchátka, v srdci vám teskní a máte prostě neskonalou touhu vidět, jak někomu praskají játra pod tlakem vámi vystřelené kulky? Vlastně venku klidně můžou panovat tropy a ta touha se může týkat podkolenní šlachy ze zálohy přeťaté nožem. Ach. Na tohle všechno zkrátka mysleli vývojáři z Rebellion Developments. Ve čtvrtém díle Sniper Elite budete opět altruisticky doplňovat chybějící železo v krvi – tentokrát nebohým nacistům. Děj začíná roku 1943 a pokud se budete poctivě plížit a plánovat, dočkáte se typického X-ray záběru tříštějících se orgánů samotného Führera. I tak se ale může stát, že se neopatrně prozradíte a pošlete stealth akci do kopru. Místo taktického číhání vám potom nezbyde než vytáhnout Thompson a pokusit se dokonat řemeslo tou barbarštější cestou.

Datum vydání:  14. 2. 2017

Platformy: PS4 / XONE

<< Chci potrénovat mušku >>

 

Halo Wars 2

Píše se rok 2559. Posádka lodi Spirit of Fire se probírá z kryptospánku a zjišťuje, že se objevila nová hrozba – od Covenantů oddělená frakce Banished vedená Brutem Atrioxem. Tolik k poodhalení příbehu kampaně. Otevírají se vám dveře do zatím největšího bojiště Halo univerza. Jako v celé sérii se můžete těšit na autentickou atmosféru, tentokrát uchopenou žánrem akčního RTS, který slibuje výbornou hratelnost i na konzoli. Mimo kampaň vám bude k dispozici klasický multiplayer a blitz multiplayer, ve kterém jednotky přivoláváte pomocí karet. Sestavování a vylepšování herního balíčku dává hře další rozměr.

Datum vydání: 21. 2. 2017

Platformy: PC / XONE

<< Chci zachránit galaxii >>

 

The Walking Dead: A New Frontier

Pokud se vám zdá, že žijete v civilizaci zombíků s obličeji neustále zabořenými do displeje smartphonu, věřte, že může být o dost hůř. Ty obličeje by totiž mohly být zabořené do vašeho masa. Kvalitní existenciální terapií může být The Walking Dead: A New Frontier. Třetí série příběhové hry na motivy komixů Roberta Kirkmana přichází ve své jedinečné kreslené grafice a s novou hratelnou postavou. A hlavně se strhujícím vývojem děje. Připravte si bezpečnostní hnědé trenky a hromadu kapesníčků. Nebo popcorn. Záleží na vaší nátuře.

Datum vydání: 24. 2. 2017

Platformy: PS4 / XONE

<< Chci přežít >>

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

Nahoru