Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nesmrtelný rickroll je zpět. Rick Astley to roztáčí ve Fortnitu

Nesmrtelný rickroll je zpět. Rick Astley to roztáčí ve Fortnitu

Události
Fortnite - Darkfire Bundle (PS4)_2107438785
Fortnite - Darkfire Bundle (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Plyšák Fortnite - Lama Marlowe (30cm)_748107685
Plyšák Fortnite - Lama Marlowe (30cm)
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation 4 Pro, 1TB, Gamma chassis, černá + Fortnite (2000 V-Bucks)_855022447
PlayStation 4 Pro, 1TB, Gamma chassis, černá + Fortnite (2000 V-Bucks)
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Fortnite - I Am a Bush (L)_1814793219
Tričko Fortnite - I Am a Bush (L)
Produkt není určen k prodeji.

Z legendární popové písničky Never Gonna Give You Up od Ricka Astleyho se v uplynulých letech stal internetový mem. Nesmrtelný rickroll, jak se tanečku s touto hudbou přezdívá, nyní zamířil i do populární hry Fortnite.

Pokud vás náhodou song Never Gonna Give You Up minul, alespoň v rychlosti připomeňme, že v osmdesátých letech minulého století šlo o jeden z největších hitů. S příchodem internetu se ho ale někteří lidé tak moc přejedli, že s ním začali trolit všechny ostatní. Na internet například umístili kopii nějakého seriálu či filmu, místo něj si však lidé do svých počítačů stáhly neustále se opakující smyčku songu od Ricka Astleyho. Říkalo se, že někdo rickrollnul člověka.

Rickroll ve Fortnitu

Reakce streamerů na rickroll ve Fortnitu

 

Bez nadsázky tak jde o jeden z nejdéle žijících internetových memů, Techno Viking promine. Ať už vám tato skladba vykouzlí úsměv na rtech, nebo z ní nemůžete slyšet už ani jeden tón, setkáte se s ní pravděpodobně v nemalé míře znovu. Studio Epic Games totiž song i s ikonickým tanečkem zařadilo o své nabídky emotů. Kdokoliv si tedy může rickroll koupit a otravovat s ním život všem lidem okolo sebe.

A přesně to se taky děje… YouTube a některé streamovací platformy rickroll doslova zaplavil. Zatímco někteří si nesmrtelný song užívají, jiné evidentně přivádí k šílenství. Epic Games každopádně opět ukázali, jak dovedou klidně i desítky let starou věc proměnit na něco moderního a populárního.

Fortnite je bezplatný titul, hráči mohou utrácet virtuální peníze za různé skiny, výbavu a emoty. Titul má již více než 200 milionů registrovaných hráčů a je z něj bez nadsázky celosvětový fenomén dnešní doby. Aktuálně je k dispozici druhá kapitola, která už v loňském roce přinesla kromě úplně nové mapy také hromadu vylepšení a dalšího obsahu.

Song Never Gonna Give You Up

Upoutávka na druhou kapitolu Fortnitu

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru