Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

hra

 • Halo 3 konečně dorazilo na PC. Recenzujeme předělávku xboxového hitu

  autor: Miloš Bohoněk

  Žijeme v moderní době, která přestává rozlišovat mezi rasou, pohlavím a pomalu už i herní platformou. Haló haló, co že se to stalo? Inu, Microsoft začal bourat hradbu mezi PC a xboxovým hraním. A my nemůžeme než chválit.

 • Doom, jak ho neznáte. Konzole Playdate ukazuje první hry

  autor: Karel Dvořák

  Známé americké vývojářské studio Panic se nechalo již loni slyšet, že chystá uvést na trh novou kapesní konzoli Playdate. Po více než roce jsme se nyní dočkali prvních herních ukázek – hrát půjde například i legendárního Dooma. Na malém displeji by ho ale poznal málokdo.

 • Suicide Squad potvrzen. Zahrajeme si za padouchy

  autor: Stanislav Holý

  V kuloárech se o tom šeptalo již delší dobu, ale oficiálně to až doposud nikdo potvrdit nechtěl. Autoři Batmana z britského studia Rocksteady konečně oficiálně oznámili, že pracují na zbrusu novém titulu Suicide Squad, který vznikne podle předlohy DC Comics.

 • Hráči poslali na dokončení Poldy 7 nakonec více než 1,4 milionu korun

  autor: Petr Kirs

  Crowdfundingová kampaň na serveru Hithit, která si kladla za cíl vybrat dostatek peněz na dokončení titulu Polda 7 je u konce. A byla velmi úspěšná, tvůrci ze studia Zima Software nakonec vybrali 3,5krát více než potřebovali.

 • GTA V bylo trefou do černého, letos přibyly miliony nových hráčů

  autor: Petr Kirs

  Videohra Grand Theft Auto V je na trhu již bezmála sedm let. I když by už většina takto starých titulů skončila v propadlišti dějin, otevřený svět a on-line režim v GTA V láká stále nové hráče. Jen v letošním roce jich přibyly miliony.

 • LEGO Super Mario zaujme malé i velké. Čtěte naši recenzi a mrkněte na galerii

  autor: Saša Ševčík

  Na světě snad není herní nadšenec, který by neznal slavného instalatéra Maria. Koneckonců videohry s ním vycházejí už 35 let. LEGO se však rozhodlo, že příběh Super Maria zhmotní do reálného světa. Jak se to povedlo v praxi? To si ukážeme v dnešní recenzi.

 • Xbox Games Showcase představil Forzu, Halo i Fable

  autor: Adam Plechatý

  Microsoft se v dalším ze svých herních streamů pochlubil se spoustou her pro PC i Xbox, kterými se nás bude snažit nalákat na novou generaci své konzole. Na co se máme těšit?

 • Sony spustilo režim mezigenerační kompatibility pro PlayStation

  autor: Karel Dvořák

  Pondělí 13. července je zlomovým datem. Společnost Sony totiž spustila režim mezigenerační kompatibility mezi PlayStation 4 a PlayStationem 5. Díky tomu bychom se měli dočkat dostatku her už při uvedení pětky na trh.

 • Hráči poslali na Poldu 7 už milion

  autor: Petr Kirs

  V noci ze čtvrtku na pátek se podařilo překonat hranici jednoho milionu korun na podporu vývoje Poldy 7. Přesně takovou částku vybrali prostřednictvím crowdfundingového serveru Hithit tvůrci ze studia Zima software.

 • 14 her, které poběží na Xboxu Series X

  autor: Karel Dvořák

  Do oficiálního zahájení prodeje nového Xboxu Series X zbývá několik dlouhých měsíců. Společnost Microsoft však již nyní prozradila, se kterými tituly mohou hráči na nové generaci herní konzole počítat.

nahoru