Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Už žádné průtahy. Vydání Poldy 7 je na spadnutí

Už žádné průtahy. Vydání Poldy 7 je na spadnutí

Události
Polda 7 (PC)_762674036
Polda 7 (PC)
Produkt není určen k prodeji.

Poldy 7 jsme se měli dočkat již v loňském roce, koronavirus se ale nevyhnul ani českým tvůrcům, a tak sedmička přichází na trh se zpožděním. Fanoušci se nicméně dočkají již tento měsíc.

Ještě loni před Vánocemi to vypadalo, že se Poldy 7 dočkáme až na konci dubna. Nakonec ale tvůrci stanovili prodejní premiéru už na pátek 15. dubna. Za načasování před víkendem si rozhodně zaslouží pochvalu – plány na dny volna jsou tedy jasné. Pokud nechcete o svou kopii přijít, předobjednat ji můžete již nyní.

A na co se můžeme těšit? „Příběh se bude točit okolo mimozemského letadla a festivalu zvaného Celebritycon. To je místo, kde se schází mnoho světových celebrit. Budeme je tedy parodovat a dělat si z nich legraci. Nakonec Pankrác opět vyřeší složitý případ a zachrání svět,“ uzavřeli tvůrci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vánoční verze Poldy 7

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vánoční verze Poldy 7

 

Polda je v Čechách a na Slovensku velice populární počítačová hra. Má za sebou již šest dílů, ten zatím poslední vyšel v roce 2014, první v roce 1998. Za tu dobu si tato série získala řadu fanoušků, kteří s ní prožili více než dvacet let. Jde o detektivní příběhy, které řeší potrhlý Pankrác, jehož dabingu se bravurně ujal komik Luděk Sobota. I další role jsou nadabovány populárními českými osobnostmi.

Že je o chystanou sedmičku velký zájem, bylo patrné již loni v létě, kdy hráči poslali na dokončení hry prostřednictvím serveru Hithit 1 437 011 Kč, což je obrovský úspěch. Celkově mimochodem přispělo 1209 lidí. Někteří z nich dokonce poslali i bezmála 50 000 korun. Tvůrci kampaň podpořili originálními odměnami. Kromě pizza párty s autory například i sběratelskými předměty či možností nadabovat vlastní postavu či dokonce vytvořit postavu přesně podle přání přispěvatele.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vánoční verze Poldy 7

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vánoční verze Poldy 7

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru