Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vánoční verzi Poldy 7 je již možné stahovat

Vánoční verzi Poldy 7 je již možné stahovat

Události

Jak slíbili, tak udělali. V pondělí dle vyšla speciální vánoční verze Poldy 7. Jde vlastně o plně hratelné demo, které je předzvěstí finální verze – ta by měla vyjít až v průběhu příštího roku.

Stahovat vánoční verzi Poldy 7 je možné pochopitelně zdarma, a to prostřednictvím oficiálních stránek. Sváteční edice je určena výhradně pro počítače s operačním systémem Windows. V jejím rámci bude mít hráč možnost odehrát první scénu, která bude v plné verzi sloužit jako tutoriál, ale v demoverzi si ji bude moct zahrát bez nápovědy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Stahovat demo lze ve dvou verzích. „Připravili jsme verzi ve formě spustitelného instalačního souboru a také raději verzi zabalenou v ZIP, kdyby náhodou některý prohlížeč odmítal spustitelný soubor stáhnout. Pokud budete stahovat ZIP soubor, je nejprve nutné ho rozbalit a teprve poté spustit. K dispozici máte dvě totožné alternativy ke stažení, obě jsou identické, každá na jiném serveru, pro případ přetížení jednoho serveru,“ prohlásil Petr Svoboda ze Zima software.

Svoboda také prozradil, že hráčovi bude umožněno se v demu projít po několika pozadích. „V těchto pozadích bude ukryto tajné heslo, se kterým bude spojena soutěž. Kdo z hráčů najde heslo jako první, vyhraje hlavní cenu této soutěže a tou bude Umístění jeho karikatury v síni slávy v plné verzi Poldy 7,“ navnadil hráče Svoboda.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Podle něj pak další hráči v pořadí budou odměněni limitovanou edicí a hracími kartami Polda. Všichni, kdo heslo najdou do 31.1.2021, budou zařazeni do slosování o další dvě limitované edice hry Poldy 7. Průběžné informace o soutěži a vydání se budou hráči dozvídat na facebookových stránkách Poldy.

V sedmém díle se společně s Poldou vydáme na Celebritycon, setkání největších celebrit světa. Zde budeme muset vyřešit případ tajemného mimozemského stroje. Vydání hry je naplánováno na říjen 2021.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru