Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Remaster nejslavnější skateboardové hry vyjde i pro Switch

Remaster nejslavnější skateboardové hry vyjde i pro Switch

Události
Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 (SWITCH)_439906913
Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 (SWITCH)
Produkt není určen k prodeji.
Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 (PS4)_521237026
Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 (Xbox ONE)_1320434815
Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.

Po Xboxu a PlayStationu se dočkají i majitelé konzole Nintendo Switch. Také pro tuto herní platformu totiž vyjde remaster prvních dvou dílů Tony Hawk’s Pro Skater, což je bezesporu nejslavnější skateboardová videohra všech dob.

Tony Hawk's Pro Skater 1+ 2 - Nintendo Switch Gameplay

 

Pro Xbox a PlayStation vyšel Tony Hawk's Pro Skate 1 & 2 již loni na podzim, majitelé Switche si tedy museli počkat o něco déle, ale také se dočkají. Verze pro konzoli od Ninteda vyjde už 25. června, jak potvrdili zástupci společnosti na Twitteru. Předobjednávky jsou nicméně již nyní v plném proudu.

První díly Tony Hawk’s Pro Skater vyšly již na přelomu tisíciletí, což je při tempu herního světa takřka již pravěk. Přestože jeden z nejpopulárnějších pouličních sportů uchvátil tehdy celou generaci hráčů, ty současné patrně kvůli přežité grafice příliš nezaujme. Právě proto se tvůrci rozhodli udělat velký remake prvních dvou dílů a nabídnout ho jako jednu hru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Remaster slavného sportovního titulu měl mimochodem na starosti stejný tým, který již dříve uspěl s titulem Crash Bandicoot. Patrně tedy nemusíme zdůrazňovat, že se dílo opravdu povedlo. Koneckonců první gameplay na Switchi je již k dispozici.

Co tedy můžeme od remasteru čekat? Hráči se opět vžijí do role Tony Hawka, nejslavnějšího skateboardisty světa a vrhnou se na původní herní módy sami nebo v kooperaci pro dva hráče. Ukázat přitom budou moci svůj styl a kreativitu, a to s vylepšenými editory postav a skateparků. Utkat se s nejlepšími hráči světa bude možné samozřejmě i on-line.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru