Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Pařan Jarda vs. Shadow of the Tomb Raider – v kůži neohrožené hrdinky Produktové tipy
Shadow of the Tomb Raider (PS4)
Shadow of the Tomb Raider (PS4)
Produkt není určen k prodeji.

Pařan Jarda vs. Shadow of the Tomb Raider – v kůži neohrožené hrdinky

Pařan Jarda se tentokrát vžil do postavy Lary Croft... V kůži této neohrožené hrdinky se vydal do Mexika a k Mayským pyramidám. Co se mu na tomto titulu líbilo, a co naopak ne? Podívejte se na Jardovu videorecenzi.

Pařan Jarda vs. Shadow of the Tomb Raider

 

Lara Croft vstupuje do další kapitoly svého života. V Shadow of the Tomb Raider se v kůži neohrožené hrdinky podíváme do Mexika a k Mayským pyramidám. V rozlehlé džungli a hrůzu nahánějících hrobkách bude Lara čelit nepřátelům, kteří se nezastaví před ničím. Neohrožená hrdinka bude muset sebrat veškerou sílu, která ji po dosavadních dobrodružstvích zbyla, aby dokázala překonat všechny děsivé překážky, které ji čekají.

Pryč je doba pixelové postavičky s prsy připomínajícími pyramidy v Gize. Společně se zlepšením grafiky nahradil reboot celé série klasický Angelinovský vzhled postavy vzhledem poněkud atletičtější Alicie Vikander. Nutno podotknout, že i v Shadow of the Tomb Raider se jedná o silnou a skvěle zpracovanou hrdinku.

Upoutávka na hru Shadow of the Tomb Raider

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Shadow of the Tomb Raider

 

V jednom se hra naopak vrátí k základům – větším množstvím puzzles a hádanek, stejně jako za starých časů. Někdy je opravdu složité je všechny rozluštit, a to i na nejlehčí úroveň. A když zrovna nebudete posouvat kameny nebo pátrat po správné kombinaci starobylých tlačítek, vaším kamarádem se stane akrobatický pohyb napříč katastroficky se hroutícím prostředím, stealth akce s nožem a lukem i stará dobrá střelba.

Shadow of the Tomb Raider vyšel pro televizní konzole Xbox One a PlayStation 4, Pařan Jarda přitom při hraní zvolil druhou zmiňovanou platformu. Konkrétně hrál na PlayStationu 4 Pro, jak můžete vidět i v úvodním videu tohoto článku.

Titul Shadow of the Tomb Raider můžete zakoupit v našem obchodě. Pařan Jarda hodnotí na CZC.cz hry pravidelně každý týden, pokud tedy nechcete o hodnocení nových her přijít, nezapomeňte pravidelně sledovat náš YouTube kanál.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru