Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Pařan Jarda vs. Spider-Man – nejočekávanější superhrdinská akce roku [videorecenze] Produktové tipy
Spider-Man (PS4)
Spider-Man (PS4)
1 487 Kč 1 799 Kč 826 Kč 999 Kč

Pařan Jarda vs. Spider-Man – nejočekávanější superhrdinská akce roku [videorecenze]

Plejáda známých postav, vynikající bitky, povedená virtuální podoba New Yorku a konečně filmová epičnost. To jsou jen některé přednosti, na které láká nejočekávanější superhrdinská akce roku. Nového Spider-Mana pořádně proklepl Pařan Jarda.

Pařan Jarda vs. Spider-Man

 

Nový autentický příběh

Díky úzké spolupráci vytvořily společnosti Marvel a Insomniac Games zcela nový autentický příběh o Spider-Manovi. Tohohle Spider-Mana ještě neznáte, ani z filmu. Tohle je zkušený Peter Parker, který si již dokáže mistrovsky poradit se zločinem v New York City. Zatímco se usilovně snaží o vyvážení svého chaotického osobního i pracovního života, čeká ho boj o osud devíti milionů Newyorčanů.

Po osmi letech v masce je již Peter Parker zkušený bojovník se zločinem. Vyzkoušejte si plnou sílu zkušenějšího Spider-Mana v boji plném improvizací, dynamické akrobacie, plynulého pohybu po městě a interakcí s prostředím. Tohle už není žádný zelenáč, ale ten nejzkušenější Spider-Man, jaký se ve hře objevil.

Světy Petera Parkera a Spider-Mana se střetávají v originálním a akcí nabitém příběhu. V tomto novém Spider-Manově světě se důvěrně známé kultovní postavy z obou životů představí v unikátních rolích. Velké jablko ožívá v dosud nejrozsáhlejším interaktivním světě od tvůrců z Insomniac. Prohánějte se čtvrtěmi plnými života a vychutnávejte si úžasné pohledy na ikonické marvelovské a manhattanské pamětihodnosti. Ve strhujících akčních scénách pak využívejte k poražení padouchů okolní prostředí.

Trailer k novému Spider-Manovi

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Spider-Man

 

Exkluzivně pro PlayStation

Spider-Man vyšel tento týden exkluzivně pro televizní konzoli PlayStation 4, právě na PlayStationu 4 Pro ji také Jarda zkoušel. Ten nešetřil na novou superhrdinskou akci chválou, ale našel i některé neduhy. Celé hodnocení jednoho z nejočekávanějších titulů tohoto roku naleznete ve videu výše.

Titul Spider-Man můžete zakoupit v našem obchodě. Pařan Jarda hodnotí na CZC.cz hry pravidelně každý týden, a to vždy v neděli ve 20:20. Pokud tedy nechcete o hodnocení nových her přijít, nezapomeňte pravidelně sledovat náš YouTube kanál.

To chci

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru