Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Poď si pro Hive Podsi - Niceboy HIVE Pods 3 PRO | CZC vs AtiShow #56

Poď si pro Hive Podsi - Niceboy HIVE Pods 3 PRO | CZC vs AtiShow #56

Produktové tipy
Niceboy HIVE Pods 3 PRO, černá_2144655348
Niceboy HIVE Pods 3 PRO, černá
Produkt není určen k prodeji.

🎧 Může si i náročný uživatel jako Ati oblíbit jednoduché bezdrátové špunty Niceboy? Poměr cena/výkon je prý jako vždy paráda. Nevěříte? Věřte! ...nebo si pusťte video

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

Informace !

Tak jsem se dozvěděl to co si můžu přečíst na krabičce potažmo v pr. slidech.
Teď budu asi neuctivý , ale tento recenzent mi připomněl mojí příhodu : jednou jsem potkal jak se říká youtubera a už to jelo, začal na mě sypat : já jsem youtuber + influencer + dávám recenze všeho na ty trubko + jsem tak trochu spisovatel a fotograf radím lidem na fakebooku, instáčí atd. a pak po cca 15 minutách jalového monologu a sebechváli čekal co já na to, tak jsem se představil a bezelstně jsem řek , že stejně jako on umím Velké H*VN*.

@holcat: To je bohužel běžný jev. Spousta lidí (a u Čechů je to hodně obvyklé) si myslí, že dokážou to, co je populární v zahraničí. Ale pak tomu odmítnou dát tu péči, aby to za něco stálo, neuvědomují si, že do toho musí dát všechno. Pak si spočítají, že české publikum jim nikdy nevydělá na jedno lambo měsíčně, a podle toho vypadá kvalita veškeré takovéto tvorby.Video vznikne, aby to vypadalo in, ale obsahově je to prázdné.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru