Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

recenze

 • Recenze Star Wars Jedi: Fallen Order | GPTV #10

  V aktuální GPTV na vás čeká recenze očekávané akce Star Wars Jedi: Fallen Order, retro Half-Life, přehled těch nejdůležitějších herních novinek za poslední měsíc a pochopitelně nesmí chybět ani nabitá soutěž!

 • Je Death Stranding dílo génia, nebo šílence? Recenzujeme nejrozporuplnější hru tohoto roku

  autor: Adam Plechatý

  Hideo Kojima nedělá kompromisy a svou autorskou vizi tlačí kupředu i navzdory silným protiproudům herního mainstreamu. Není proto překvapením, že jeho novinka Death Stranding sbírá hodnocení od těch téměř nejnižších až po ty absolutní. Jak se líbila nám?

 • Recenze: Xiaomi Redmi Note 8 Pro – žádné zbytečné kompromisy

  autor: Stanislav Holý

  Smartphony ze střední třídy zpravidla mívají celou řadu kompromisů, které ospravedlňuje tak maximálně příznivější cenovka. Redmi Note 8 Pro od společnosti Xiaomi se však snaží toto zažité klišé překonat – tento konkrétní model totiž nabízí vše, co budou běžní uživatelé skutečně potřebovat.

 • Recenzujeme The Outer Worlds - bude toto nový Fallout?

  autor: Adam Plechatý

  Kde Fallout 76 ztroskotal jak meteor a zanechal po sobě spoušť biblických proporcí, tam se The Outer Worlds snaží ladně přistát s připravenou zásobou vtipů v obou rukávech i nohavicích. Bude to recept na úspěch?

 • Recenzujeme Borderlands 3 - máte rádi pizzu?

  autor: Adam Plechatý

  S Borderlands 3 snad ani nemohli v Gearboxu šlápnout vedle. Hra, která zpopularizovala žánr looter-shooter a fantasticky skloubila to nejlepší z Diabla a z libovolné střílečky, je zpět ve své nejlepší formě.

 • Recenzujeme Gears 5 - neměř a rovnou řež

  autor: Adam Plechatý

  Stálice akčního žánru Gears of War si s nejnovějším dílem nasazuje vážnější tvář, tu a tam zkouší něco nového, ale jen co vystrčí nos dál než za známý práh, raději se stahuje zpět a jde si léty vyšlapanou cestičkou. Otázka je jasná. Bude vás Gears 5 bavit?

 • Osmá GPTV recenzuje Gears 5 a vzpomíná na Age of Empires II

  V pořadí už osmém dílu GPTV pro vás máme následující menu: recenzi Gears 5, retro Age of Empires II: Age of Kings, svižný souhrn novinek a přehled her, které v září vyšly. A nechybí samozřejmě ani nabitá soutěž! Partnerem pořadu GPTV jsou procesory Intel Core 9. generace, které jsou nejlepší volbou pro každého hráče.

 • Recenze Control | GPTV #7

  Střílečka od tvůrců Maxe Paynea? To snad ani nemůže dopadnout špatně. Nebo ano? Přesvědčte se v naší recenzi a mrkněte i na přehled novinek nebo retro o System Shocku 2. A soutěž tentokrát fakt stojí za to. Ve hře je totiž nabušený počítač!

 • Recenze Wolfenstein: Youngblood - Chudák B.J.

  autor: Adam Plechatý

  Wolfenstein býval synonymem čisté a ničím nevázané akce. Tohle pravidlo se však tvůrci Wolfenstein: Youngblood rozhodli vyhodit z okna a přichází s FPS říznutou RPG. A aby toho nebylo málo, tak nechali zmizet hrdinu, který střílel nácky už od roku 1992. Jak tenhle experiment dopadl?

 • Recenze Wolfenstein: Youngblood | GPTV #06

  Jak dopadl kooperativní Wolfenstein? U jaké hry měl Jarda kruhy pod očima? A jak moc si budete hovět na věci, o které tento měsíc soutěžíme? To se dozvíte v šestém díle GPTV!

nahoru