Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Podívejte se na 2 minuty z CoD: Modern Warfare II

Podívejte se na 2 minuty z CoD: Modern Warfare II

Události
Call of Duty: Vanguard (PS5)_15433994
Call of Duty: Vanguard (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
Batoh Call of Duty: Warzone - Parachute_1770103265
Batoh Call of Duty: Warzone - Parachute
Produkt není určen k prodeji.

Legendární jednotka Task Force 141 i její mexičtí přátelé na cestě kolem světa. Na souši, pod vodou i ve vzduchu. Zkrátka Call of Duty v plné parádě, jak jej známe!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Od minulého traileru na Call of Duty: Modern Warfare II sotva uplynuly dva týdny, a máme tu další, který konečně ukazuje pořádnou porci záběrů ze hry. Jednotka složená z ostřílených matadorů série zaměří své další putování na lov záporáka, kterým je major Hassan.

Lasswellovi mariňáci se pokusí o jeho nalezení v rámci frakce Al-Watala, kterou známe už předchozího dílu z roku 2019. A jak trailer naznačuje, tentokrát jde o "capture or kill" operaci - jinak řečeno, Hassana chtějí Soap, Price či Ghost živého či mrtvého. K obvyklým podezřelým jako je Írán a Rusko se tentokrát přidávají i mexické drogové kartely, a kulisy představené v traileru naznačují, že se skutečně podíváme do řady zajímavých lokalit po celém světě. 

mw2-campaign.jpg
mw2-multiplayer.jpg
mw2-seasonal.jpg

Svěží vítr do série i mrknutí na fanoušky Call of Duty 4: MW

Potvrdily se i spekulace o tom, že by se do série měla v daleko větší roli vrátit voda. V traileru vidíme, jak se mariňáci vyloďují na pobřeží, zároveň je možné spatřit i jakýsi remake ikonické mise s kontejnerovou lodí, která patří mezi klenoty a nejznámější pasáže úvodní moderní trilogie.

Poprvé po letech by se série měla vrátit také na digitální distribuční platformu Steam. Ti, kteří zvolí možnost předobjednávky, dostanou šanci zúčastnit se uzavřeného testování ještě před říjnovým vydáním hry. Autoři po vzoru předchozího dílu Call of Duty: Vanguard slibují větší množství obsahu zdarma v průběhu sezóny po vydání hry. 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru