Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Pořiďte si Samsung SSD 990 PRO a získejte kolekci Uncharted zdarma

Pořiďte si Samsung SSD 990 PRO a získejte kolekci Uncharted zdarma

Produktové tipy
Samsung SSD 990 PRO, M.2 - 1TB_1902435663
Samsung SSD 990 PRO, M.2 - 1TB
2 231 Kč 2 699 Kč
Samsung SSD 990 PRO, M.2 - 2TB_1478967238
Samsung SSD 990 PRO, M.2 - 2TB
3 883 Kč 4 699 Kč

Pokud hledáte opravdu výkonný disk do své sestavy, Samsung SSD 990 PRO je jasnou volbou. Nyní v rámci speciální akce navíc jako bonus oceňovaná hra Uncharted: Legacy of Thieves Collection pro PC s českými titulky.

Jak se akce zúčastnit?

Až do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob můžete využít skvělé akce na některý z dosud nejvýkonnějších disků od Samsungu, konkrétně na Samsung SSD 990 PRO v 1TB a 2TB verzi. Stačí se přitom držet několika základních pravidel, a je to – Uncharted: Legacy of Thieves Collection pro PC v hodnotě 1.299 Kč je vaše.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mezi zmíněná pravidla patří, že je akce platná pouze na území České a Slovenské republiky, každý zákazník má nárok pouze na jeden promo kód a že je akce určena jen koncovým zákazníkům (nikoliv dealerům a firmám). Pokud by vás zajímaly podrobnější pravidla, najdete je na příslušné stránce.

Samsung SSD 990 PRO

Výkonné disky od společnosti Samsung patří k tomu nejlepšímu, co na trhu dokážete najít. Těšte se na vysoký výkon, skvělou energetickou efektivitu a možnost disky využít nejen ve svém PC, ale třeba i v konzoli PS5 – u nejnovější konzole od Sony je garantována kompatibilita pro bezproblémové hraní s nejlepšími výsledky.

Rychlost čtení/zápisu dosahuje díky plnohodnotnému využití NVMe PCIe 4.0 až 7450/6900 MB/s, jestliže tedy přecházíte z disku s některým ze starších standardů (jako je například SATA či rozhraní PCIe 3.0), skok bude v rychlosti skutečně obrovský. Při nákupu jen zkontrolujte, že vaše základní deska skutečně rozhraní NVMe PCIe 4.0 podporuje.

S vyšším výkonem zákonitě roste i spotřeba energie, Samsung však u disků 990 PRO přichází s novým, vylepšeným designem. Ten poskytuje o 50% vyšší efektivitu ve srovnání s disky předchozí generace 980 PRO, stejně elegantně pak řeší provozní teploty, jež s výkonem rostou také – disky jsou potaženy speciální niklovým filmem, jenž spolehlivě odvádí teplo. O sledování teploty a optimalizaci výkonu se navíc stará funkce Dynamic Thermal Guard, takže si můžete být jisti, že vás disk jede v nejlepších možných podmínkách.

Samsung je největším výrobcem Flash pamětí na světě, do disků Samsung SSD 990 PRO 1TB a 2TB tak zvládl implementovat nejlepší know-how na trhu. Výkonné disky jsou díky tomu skvělou volbou jak pro náročné hráče, tak pro tvůrce obsahu, kteří ke své práci potřebují bezkonkurenční výkon. Veškerá aktivita se na počítači několikanásobně zkrátí, což je vůbec to nejdůležitější, a je jedno, jestli čekáte na načtení úrovně v náročné videohře, nebo kopírujete obrovské soubory s videem při práci.

Akce platí jak na model Samsung SSD 990 PRO s kapacitou 1TB, tak i na model Samsung SSD 990 PRO s kapacitou 2TB.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kde kód najít a jak hru aktivovat?

Jakmile některý z disků pořídíte, najdete aktivační kód po přihlášení na svém CZC účtu. Konkrétně v záložce Moje CZC, následně v sekci Kupóny. Takto získaný kód následně využijete na webu https://store.steampowered.com/ či přímo v aplikaci Steam podle následujícího návodu:

  1. Spusťte klienta služby Steam a přihlaste se
  2. V horní liště vyberte možnost Hry
  3. Zvolte možnost Aktivovat produkt ve službě Steam
  4. Pokračujte podle instrukcí na obrazovce

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru