Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Prasata, krávy i včely. Farming Simulator 22 sází na reálnost a detaily

Prasata, krávy i včely. Farming Simulator 22 sází na reálnost a detaily

Události
Farming Simulator 22 (PS5)_109314048
Farming Simulator 22 (PS5)
936 Kč 1 132 Kč
Farming Simulator 22 (PC)_1784326607
Farming Simulator 22 (PC)
Produkt není určen k prodeji.
Farming Simulator 22 (Xbox)_1302177425
Farming Simulator 22 (Xbox)
Produkt není určen k prodeji.
autor: Saša Ševčík

Už příští týden vychází nový díl nejúspěšnějšího zemědělského simulátoru Farming Simulator 22, a to pro PC i konzole. Tvůrci tentokrát slibují celou řadu zajímavých vylepšení.

Ve hře Farming Simulator 22 se budete moci ujmout role moderního farmáře, vašim úkolem tak bude vybudovat svou farmu ve třech rozmanitých amerických a evropských prostředích. Těšit se přitom můžete na obrovskou rozmanitost farmářských aktivit, které se soustředí na zemědělství, chov zvířat a lesnictví.


Jednou z největších změn má být reálné střídání ročních období. Připravit se tak musíte na nástrahy jara, léta, podzimu i zimy, jinak o svou úrodu přijdete. Tvůrci si podle prvních ukázek dali velmi záležet na přirozené prezentaci změn v průběhu všech 12 měsíců, a to pochopitelně s ohledem na lokalitu, kde zrovna jezdíte s traktorem.

K dispozici jsou dvě nové mapy inspirované americkými a evropskými regiony a aktualizovaná alpská mapa Erlengrat. Těšit se můžete i na tři zcela nové plodiny. Hráči navíc mohou využít různé výrobní řetězce a nadále si tak zvyšovat příjem – ať už budou vyrábět chléb, olej, mošt, nebo něco jiného.

Výrazně přepracován byl nástroj pro úpravy, díky čemuž byla do hry přidána spousta nových možností. A je jedno, zda se bavíme o vytváření celých farem, nebo jednotlivých postav. GIANTS Engine 9 navíc slibuje řadu technických vylepšení, jako je realističtější chování umělé inteligence, bohatší světy a výrazný nárůst výkonu na všech systémech.

FS22_Landscape-01_en.jpg
FS22_Landscape-02_en.jpg
FS22_Landscape-03_en.jpg

 

Hromada zvířat i strojů

Důraz byl ve hře samozřejmě kladen také na zvířata. Důležitou roli budou mít například včely, kdy úl budete moci umístit například v blízkosti řepky, čímž zvýšíte své výnosy. Graficky daleko povedenější jsou ale i modely krav, ovcí, koní, kuřat i prasat. Zvířata krásně oživují jednotlivé farmy a přidávají na realističnosti celého titulu.

Opravdoví fajnšmekři mezi zemědělci ocení také obrovský výběr techniky. Ve hře je přes 400 strojů a přístrojů od více než 100 skutečných zemědělských značek, jako jsou John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a spousta dalších. Díky nim můžete zasévat a sklízet plodiny jako pšenici, kukuřici, brambory a bavlnu. Nové kategorie strojů a plodin obohatí herní zážitek o nové mechanismy.

Fanoušci družstev ocení možnost spravovat farmu kooperativně ve hře pro více hráčů. Díky tomu zároveň rozšíříte hru o celou řadu bezplatných modifikací od početné komunity.

FS22-Gameplay2_en.jpg
FS22-NewCrops-GrapeHandling_en.jpg
FS22-NewCrops-Olives1_en.jpg

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru