Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Příběh Call of Duty: Vanguard se odhaluje v nové ukázce

Příběh Call of Duty: Vanguard se odhaluje v nové ukázce

Události
Call of Duty: Vanguard (Xbox ONE)_393296330
Call of Duty: Vanguard (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Call of Duty: Vanguard (PS5)_15433994
Call of Duty: Vanguard (PS5)
908 Kč 1 099 Kč
autor: Petr Kirs

Do vydání Call of Duty: Vanguard zbývá už jen necelý měsíc. Aby nám tvůrci z Activisionu alespoň trochu zkrátili čekání, připravili si pro nás novou příběhovou upoutávku, která představuje hrdiny letošního dílu.

Ukázka, která trvá dvě a půl minuty, je prakticky celá složena z před-renderovaných filmových sekvencí, které se budou objevovat přímo ve hře. Grafika je místy dechberoucí, nebojíme se jí srovnat s filmovým zážitkem. Podle všeho se tedy máme opravdu na co těšit, i když si budeme muset ještě pár týdnů počkat.

V titulu Call of Duty: Vanguard hráči zažijí očima hrdinů druhé světové války globální bitvy a osudové události, které je svedly dohromady. Bojovat o vítězství budou na několika válečných frontách – na východních a západních frontách v Evropě, v Pacifiku a v severní Africe. Ať už půjde o souboje letounů nad Midwayskými ostrovy, obranu Stalingradu s odstřelovačskou přesností, seskoky nad Francií nebo odrážení postupujících sil v severní Africe.

Call of Duty: Vanguard po vydání rovněž představí novou integraci Call of Duty: Warzone a bude podporovat hraní napříč platformami, napříč postupem a napříč generacemi – to vše nad rámec obrovského harmonogramu bezplatného obsahu, který po premiéře hry přidá nové mapy pro více hráčů, režimy, sezónní události, komunitní oslavy a další.

Titul Call of Duty: Vanguard vyjde pro Xbox Series X a Series S, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a pro počítače s operačním systémem Microsoft Windows. Premiéra je naplánována na 5. listopadu.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru