Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Schovejte prsteny, Glum vtrhne na herní obrazovky už v květnu

Schovejte prsteny, Glum vtrhne na herní obrazovky už v květnu

Události
Figurka Lord of the Rings - Gollum_439233712
Figurka Lord of the Rings - Gollum
454 Kč 549 Kč
The Lord of the Rings: Gollum (PC)_2048313459
The Lord of the Rings: Gollum (PC)
412 Kč 499 Kč
247 Kč 299 Kč
Lampička Lord of the Rings - Gollum_1477736528
Lampička Lord of the Rings - Gollum
272 Kč 329 Kč

Vývojáři z Daedalic Entertainment ohlásili dokončení titulu The Lord of the Rings: Gollum a ve spolupráci se společností Nacon se těší na uvedení hry na trh. Stane se tak již 25. května tohoto roku.

Doufejme, že tvůrci využijí čas na ladění, aby se akční stealth adventura s Glumem v hlavní roli stala vynikajícím zážitkem a nezklamala fanoušky fantasy žánru. Nicméně zatím to vypadá bohužel spíše na průměrnou hru…

Příběh se odehrává současně s událostmi ze Společenstva prstenu a hráči se s Glumem vydají na nebezpečnou cestu, kde budou svědky jeho vítězství nad nejmocnějšími postavami Středozemě.

Trailer ke hře The Lord of the Rings: Gollum

„Přežil nebezpečí, o kterých by se většina neodvážila mluvit, a to hnán jedinou touhou – znovu držet v rukou to, co mu bylo ukradeno. Přestože je jeho zoufalé hledání ústřední součástí příběhu vyprávěného J. R. R. Tolkienem, jeho cestou se nikdo zatím podrobně nezabýval,“ stojí v tiskové zprávě.

Hráči budou mít příležitost prožít dosud nevyprávěný příběh Gluma, který věrně respektuje knižní předlohu. Od jeho útěku z Mordoru, kde unikl Ústům Sauronovým a démonickému pavoukovi Odule, až po uvěznění v elfích žalářích Thranduila, otce Legolase, prožil Glum mnohá dobrodružství a setkání.

Story trailer k titulu The Lord of the Rings: Gollum

„Glum byl po stovky let poškozován Prstenem a vyvinul si díky tomu neobyčejnou hbitost a bystrý důvtip. Této jeho jedinečné schopnosti můžete využít k objevování legendárních míst a závratných výšek. Najděte si cestu kolem skřetů, až budete šplhat na Temnou věž Barad-dûr, a proklouzněte elfům v tajemném Temném hvozdu,“ lákají tvůrci

Glum sám o sobě není silákem, ale umí být neuvěřitelně lstivý a dokáže se zbavit neopatrných nepřátel i bez boje, nebo je umlčet rukou.

Hra bude k dispozici pro PlayStation 5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC od 25. května. Verze pro Nintendo Switch vyjde později v průběhu tohoto roku. Doufejme, že tvůrci využijí čas na vyladění hry a zážitek z ní bude nezapomenutelný.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Glum v celé své kráse

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru