Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Sliby, chyby. Vývoj Anthemu definitivně končí

Sliby, chyby. Vývoj Anthemu definitivně končí

Události
Anthem (PS4)_826427707
Anthem (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Anthem - 500 Shards Pack (Xbox ONE) - elektronicky_1863601399
Anthem - 500 Shards Pack (Xbox ONE) - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.

Takřka přesně před rokem se společnost Electronic Arts nechala slyšet, že chystá velký remaster titulu Anthem – chtěla jej přepracovat prakticky od začátku. Fanoušci této sci-fi akce ale budou zklamaní, neboť tvůrci se nakonec rozhodli vývoj ukončit.

Herní komunitou nebyl titul Anthem příliš dobře přijat, což není asi potřeba nijak sáhodlouze rozmazávat. Koneckonců tvůrci se snažili v průběhu prvního roku neustále odstraňovat nějaké chyby a nedostatky, zároveň i přidávat nový obsah – ale příliš to nepomohlo.

A právě proto se před rokem rozhodli k radikálnímu kroku, herní design bude od základů překopán. Na oficiálním blogu herního studia BioWare se o tom rozpovídal tehdy generální manažer Casey Hudson. Zdůraznil přitom, že se celým restartem bude zaobírat speciální tým lidí, kteří kromě designu budou řešit například i hratelnost a postup celou hrou.

Upoutávka na hru Anthem

 

Nyní se ale ukázalo, že je všechno jinak. Vývoj byl v únoru letošního roku po dvou letech od vydání definitivně zastaven. Co na tom, že původně mělo jít o tzv. „live service hru“, která bude zásobována novým obsahem ještě dlouho po vydání. Nakonec ale zůstává jen hořká pachuť, dalšího obsahu se nedočkáme.

Tvůrci se sice dušují, že jejich definitivní rozhodnutí bylo způsobeno nepříznivou situací okolo pandemie. Pravdou nicméně je, že problémy Anthemu začaly daleko dříve, než někdo o existenci koronaviru vůbec tušil. Anthem bude v provozu dál, nicméně žádného nového obsahu se již nedočkáme.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Děj sci-fi fanoušky nadchne

Co vlastně Anthem nabízí? Srdcem této hry je zážitek soudržnosti a spolupráce. Pusťte se v týmu až se třemi dalšími hráči do kooperativních dobrodružství, ve kterých vynikne vaše týmová souhra i individuální schopnosti.

Strategická role a funkce každého hráče v týmu je těsně svázána s výběrem zbroje Javelin. Vydávejte se spolu na výpravy nebo povolejte přátele, aby vám pomohli s náročnějšími výzvami. Hra bude postupně odkrývat poutavý příběh s nezapomenutelnými postavami. Inteligentní a plynulý systém vyhledávání hráčů zaručí, že pro svá dobrodružství vždy snadno a rychle najdete spoluhráče.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Jakmile se rozhodnete vstoupit do herního světa jako svobodný bojovník, vyberete si ze své sbírky špičkových bojových obleků Javelin – tyto zbroje svým pilotům propůjčují neuvěřitelné útočné i obranné dovednosti. Můžete se pohybovat závratnou rychlostí, svištět vzduchem nebo bezpečně prozkoumávat vodní hlubiny. Během hry budete soustavně vylepšovat jak svoje dovednosti pilota Javelin, tak bojové a pohybové vlastnosti bojových obleků.

Porážením mocných nepřátel budete sbírat zkušenost a odnášet si užitečnou kořist a plněním herních milníků se budou zpřístupňovat jedinečné možnosti vizuálních úprav, které dají konkrétní tvář vašim úspěchům a dovednostem.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru