Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Starejte se o své tělo chytře díky produktům Xiaomi

Starejte se o své tělo chytře díky produktům Xiaomi

Produktové tipy
Xiaomi Electric Toothbrush T700 EU_317454685
Xiaomi Electric Toothbrush T700 EU
1 330 Kč 1 609 Kč
Xiaomi Mi Electric Shaver S700_752549727
Xiaomi Mi Electric Shaver S700
Produkt není určen k prodeji.
Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - osobní váha, bílá_2039876322
Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - osobní váha, bílá
512 Kč 619 Kč
Xiaomi Mi Air Purifier Pro H_1312545847
Xiaomi Mi Air Purifier Pro H
Produkt není určen k prodeji.
Xiaomi fén Mi Ionic Hair Dryer H300 EU_966382855
Xiaomi fén Mi Ionic Hair Dryer H300 EU
710 Kč 859 Kč

Chytrých zařízení máme v našem okolí stále více, a k čemu je využít lépe než k ochraně svého zdraví. Díky novinkám od Xiaomi se můžete snadno postarat o svůj chrup, vousy či tělesnou skladbu.

Chytrý kartáček na zuby

Elektrický zubní kartáček už zná asi každý. Buď se s ním setkal v reklamě, u kamaráda, případně jej sám využívá. Xiaomi však celý koncept dotáhlo ještě o kus dál a přichází s chytrým elektrickým kartáčkem Xiaomi Electric Toothbrush T700. Do zařízení přitom výrobce dostal všechno potřebné pro zdravý chrup a dásně – husté měkké štětinky pro důkladnou péči, tenkou hlavici kartáčku pro pohodlné používání, chytrý LED displej pro přehled režimů a výkonu, plynulé nastavení výkonu či 360° bezdrátové nabíjení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrý kartáček vám i díky propojení s aplikací Xiaomi Home poskytne podrobná data o tom, jak se o své zuby staráte. Zbavíte se tak škodlivých návyků, ty dobré naopak podpoříte, případně si je osvojíte. Dobu čištění a oblíbené režimy volíte jednoduše pomocí tlačítka na kartáčku či přímo v aplikaci. Díky velké baterii vydrží kartáček na jedno nabití až 24 dní, součástí balení jsou pochopitelně i 2 náhraní hlavice a nabíjecí základna.

Elegantní holicí strojek

Ani u elektrického holicího strojku se Xiaomi nedrželo zpátky, když elegantní model Xiaomi Mi Electric Shaver S700 splňuje vše, co byste si od chytrého zařízení představovali. Ostří je vyrobené ze zirkonové keramiky – výrobky z tohoto materiálu často najdete v lékařství. Díky tomu je zajištěna dokonalá ostrost a bezkonkurenční péče o vaše tváře. Pokročilé technologie se pak starají o to, aby veškeré holení probíhalo zcela hladce. Strojek je vybaven systémem detekce vousů, řízením konstantní rychlosti i technologií Infinity Floating Technology. Ta zajišťuje nejpohodlnější oholení, jaké jste kdy zažili.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Holicí strojek je certifikován na stupeň vodotěsnosti IPX7 – můžete jej tak zcela omýt vodou, ve spodní části je pak speciální odtok k rychlejšímu sušení. Díky vodotěsnosti jej můžete pochopitelně používat i pro mokré holení. Hliníkové tělo je silné, lehké a krásně zpracované. Nemusíte jej tak nikdy schovávat před návštěvou, lze jej mít neustále v nabíjecím stojanu. Na jedno nabití přitom strojek zvládne holení po dobu 60 minut, přičemž rychlé nabíjení jej nabije zpátky do plné kapacity za dvě hodiny.

Osobní váha jako partner pro zdraví

Jedním ze základů zdravé chytré domácnosti je pak pochopitelně chytrá váha. Xiaomi přichází s nejnovější generací s názvem Xiaomi Mi Body Composition Scale 2. Inteligentní váha zvládne změřit 13 tělesných dat, kam patří například složení těla, hmotnost kostí, BMI, poměr tuků a svalstva, poměr bílkovin a mnoho dalšího. Váha přitom váží s přesností na 50 gramů, můžete ji tak snadno využít k vážení ovoce, zeleniny či váhy zavazadla.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Extrémně přesné senzory sledují vývoj každého člena rodiny na každodenní bázi, automaticky navíc každého zvlášť rozpozná – do jedné váhy jich můžete přidat až 16. Pokud máte soutěživého ducha, lze data navzájem sdílet, případně si je nechat přeposílat jen do své aplikace. Bluetooth 5.0 slouží pro nízkou spotřebu energie, přenos dat je přitom rychlejší a stabilnější než kdy dříve. Váha navíc nabízí i balanční test, díky němuž zvládnete změřit rovnováhu každého z uživatelů.

Chytré produkty Xiaomi na CZC.cz

Na CZC.cz pro vás máme všechny výše zmíněné produkty a mnohem víc. Xiaomi je totiž na poli chytrých zařízení jednou z předních společností, v nabídce tak máme kromě novinek třeba i chytrou čističku vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier, fén na vlasty s ionizátorem Xiaomi fén Mi Ionic Hair Dryer, chytrý ventilátor s možností dálkového ovládání přes mobil Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C či chytrý zvlhčovač vzduchu Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru