Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
The Sims 5 je ve vývoji. Co všechno už víme?

The Sims 5 je ve vývoji. Co všechno už víme?

Události
The Sims 4: Psi a kočky (PC)_1322016865
The Sims 4: Psi a kočky (PC)
867 Kč 1 049 Kč
The Sims 4: Společná zábava (PC)_1231738748
The Sims 4: Společná zábava (PC)
826 Kč 999 Kč
The Sims 4: Cesta ke slávě (PC)_94383692
The Sims 4: Cesta ke slávě (PC)
867 Kč 1 049 Kč
autor: Stanislav Holý

Akce The Behind the Sims Summit udělala velkou radost všem milovníkům simulátorů života. Tvůrci na ní potvrdili, že jsou již v plném proudu práce na očekávaném novém dílu The Sims 5.

Psal se rok 2014, když jsme se zkraje nového školního roku dočkali tehdy naprosté novinky – titulu The Sims 4. V pořadí čtvrtá videohra v celé historii této série vzbudila mezi skalními fanoušky po právu nadšení.

Zkraje tohoto týdne se EA rozhodlo proměnit hru po osmi letech na trhu na free-to-play titul, od úterý je ji tedy možné bezplatně stahovat pro konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox On a Xbox Series S|X. Nejde přitom o časově omezenou nabídku, tento populární simulátor života bude k mání zadarmo napořád. Platit se bude jen za rozšíření. Jen spekulovat jsme při tomto oznámení mohli o tom, jaké má k tomuto kroku EA důvody.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Novinek bylo odhaleno hned několik

Nyní se ukázalo – právě na zmiňované akci The Behind the Sims Summit – že zmiňovaná čtyřka patrně nebude v přízni hráčů už příliš dlouho. Chystá se totiž již pokračovatel, který má zatím pracovní název Project Rene. Zda bude mít tradiční název The Sims 5 nebo úplně jiné jméno, můžeme zatím jen spekulovat.

Otazníků je bohužel stále více než odpovědí, a tak si vůbec nikdo netroufne nyní s jistotou říci, kdy bude finální hra dokončena a vydána. I tak nám ale tvůrci již pár novinek z pátého dílu prozradili. Nová generace simíků přinese nový systém úpravy nábytku, u kterého půjdou měnit barvy, vzory a zároveň i tvary. Jisté je také to, že vedle multiplayeru nebude chybět ani sólový režim.

Pro modifikace na PC bude určen program Overwolf. Prostřednictvím něj bude možné provádět různé kosmetické úpravy, přidávat nový nábytek a hromadu dalších věcí. Na novinky se hráči mohou těšit také u The Sims Freeplay a The Sims Mobile. Všechny si je můžete prohlédnout na záznamu akce The Behind the Sims Summit níže, samozřejmě v angličtině.

Záznam akce The Behind the Sims Summit (anglicky)

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru