Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Upgradujte svůj herní arzenál s Microsoft XBOX ONE X Produktové tipy
délka čtení: 01:36
XBOX ONE X, 1TB, černá + Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7
XBOX ONE X, 1TB, černá + Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7
11 148 Kč 13 489 Kč 9 496 Kč 11 490 Kč

Upgradujte svůj herní arzenál s Microsoft XBOX ONE X

5. 11. 2018
Získejte nejvýkonnější herní zařízení na trhu se slevou 3 000 Kč, pokud nám přinesete svou starou konzoli. Ano, tu zaprášenou krabici, na kterou se vám pod televizí už stejně jen práší. Díky naší akci s firmou Microsoft si už dnes můžete užívat nabušenou 4K HDR konzoli XBOX ONE X za 9 990 Kč.

Jak to funguje? Raz, dva, tři...

Krok 1: Vytvoříte si objednávku na XBOX ONE X k osobnímu odběru na libovolné výdejně CZC.cz (platí pouze pro naše vlastní CZC pobočky, ne pro partnerské prodejny)

Krok 2: Jakmile vám přijde výzva k odběru, vydáte se k nám a přinesete s sebou starou konzoli (vztahuje se na PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Xbox One S, PS4 Pro, Nintendo Switch a Nintendo Wii)

Krok 3: Odejdete domů s nejvýkonnější herní konzoli na trhu za nejnižší cenu vůbec

Proč XBOX ONE X?

Mohli bychom vám vyjmenovat “X” důvodů, proč sáhnout právě po XBOX ONE X jako své nové trofeji pro multimediální centrum, ale vystačíme si se třemi. Tady jsou...

O 40 % výkonnější než kterákoli jiná konzole

Uvnitř XBOX ONE X tepe osmijádrový procesor a spolu se čtyřiceti výpočetními jednotkami a 12 GB RAM paměti tlačí na vaši obrazovku všechny ty krásné obrázky z moderních her s bezkonkurenční rychlostí.

4K Ultra HD rozlišení

Podpora čtyřnásobně vyššího rozlišení, než je dnes již tradiční Full HD, znamená obraz, díky němuž vidíte i jednotlivá zrnka písku a jiné detaily, kterých jsou dnešní hry plné. A nejen hry, XBOX ONE X má v sobě zabudovaný přehrávač Blu-ray disků, takže zvládne i filmy v ULTRA HD.

HDR 10

Nebo-li plná podpora vysokého dynamického rozsahu obrazu vaší televize, se kterým si vychutnáte sytější a jasnější barvy. S vysokými poměry kontrastu dostanou všechny hry dosud nepoznanou hloubku.

XBOX ONE X se slevou a balíčkem her navíc

XBOX ONE X + Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7

Benzínem provoněné kombo konzole a dvojice her Forza Horizon 4 a Forza Motorsport 7 je tak vychytané, že ho máme vystavené i na prodejně. Čeká vás totiž to nejlepší z virtuálního závodění, ať už jste fandové seriózního ježdění na okruzích, nebo se rádi utrhnete ze řetězu a vydáte se off-road po anglickém venkově. My doporučujeme obojí.

To chci

Tak neztrácejte čas

Objednejte si výše zmíněnou variantu herní konzole XBOX ONE X a až si pro ni půjdete na jednu z našich výdejen, nezapomeňte s sebou přinést některou ze svých starých konzolí.

Domů si odnesete zbrusu nové herní zařízení za fantastickou cenu 9 990 Kč.

Akce platí do 22. listopadu.

Nahoru