Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vánoční nadílka s Xiaomi. Soutěžte o voucher v ceně nákupu

Vánoční nadílka s Xiaomi. Soutěžte o voucher v ceně nákupu

Produktové tipy

Plánujete před Vánocemi nákup nějakého chytrého produktu? Potom byste se měli zaměřit na nabídku společnosti Xiaomi, soutěžit totiž můžete o voucher na další nákup v hodnotě původní objednávky.

Mobilní telefony, chytrá domácnost, sport, zdraví, TV, audio, zabezpečení, síťové prvky… Kdybychom chtěli vyjmenovat kompletní nabídku společnosti Xiaomi, bylo by to nad možnosti tohoto článku – je totiž velmi rozmanitá.

Pokud se nicméně od pondělí 29. 11. do neděle 12. 12. rozhodnete nějaký produkt ze zmiňovaných kategorií zakoupit, automaticky se zařadíte do slosování o voucher na další nákup v hodnotě původní objednávky. Slosování proběhne na našem Facebooku. Výherce pak sami kontaktujeme. Kompletní pravidla naleznete zde.

Vybírejte z kategorií a získejte voucher 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Čtyři tipy redakce

Kompletní nabídku produktů, na které se akce vztahuje, naleznete zde. My jsme si v redakci připravili čtyři tipy, které podle nás stojí rozhodně za pozornost.

Xiaomi Mi Band 6 NFC: Na první pohled se Mi Band 6 NFC příliš neliší od klasické šestky, která je již nějakou dobu k dostání v obchodech. Kromě NFC, tedy podpory bezkontaktních plateb, však navíc láká také na zabudovaného hlasového asistenta Amazon Alexa.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Xiaomi Mi P1: Společnost Xiaomi ovládla v letošním roce trh s chytrými telefony, když se stala vůbec nejúspěšnějším výrobcem v Evropě. Zástupci podniku se přitom netají tím, že podobné ambice mají i v dalších segmentech trhu s elektronikou. To dokládá i testovaný model Xiaomi Mi P1, který nabízí solidní zpracování, nadprůměrnou obrazovou kvalitu a v neposlední řadě i operační systém Android TV. Cena byla s ohledem na nabízené funkce nastavena více než rozumně, jak jsme se koneckonců přesvědčili v podrobné recenzi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Xiaomi Mi Electric Scooter 3: Vyzrát na přeplněné silnice můžete s elektrickou koloběžkou Xiaomi Mi Electric Scooter 3, která vás nadchne skvělou ovladatelností a dlouhotrvající maximální rychlostí. Ta může dosáhnout až 25 km/h. Koloběžka se přitom nezalekne ani většího stoupání - umí si totiž poradit s až 16% stoupáním. Vpřed se můžete spolu s ní pohybovat velmi snadno - pouhým lehkým stisknutím plynového pedálu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential: Usnadnit nejen předvánoční úklid si klade za cíl robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential. Mezi jeho největší přednosti patří inteligentní plánování tras, opravdu vysoký sací výkon (sací síla 2200 Pa) a dlouhá doba úklidu, ovládání přes aplikaci či hlasové asistenty, podpora zakázaných zón či tříúrovňová filtrace.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Vybírejte z kategorií a získejte voucher 

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru