Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Velký přehled novinek PlayStation Showcase 2021

Velký přehled novinek PlayStation Showcase 2021

Události
Marvel's Guardians of the Galaxy (PS4)_1940618188
Marvel's Guardians of the Galaxy (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Ghostwire Tokyo (PS5)_1327547639
Ghostwire Tokyo (PS5)
1 393 Kč 1 685 Kč
Rainbow Six: Extraction - Limited Edition (PS5)_1575092975
Rainbow Six: Extraction - Limited Edition (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
Tiny Tinas Wonderlands (PS5)_214413155
Tiny Tinas Wonderlands (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
Deathloop (PS5)_3718098
Deathloop (PS5)
Produkt není určen k prodeji.

Spider-Man 2, Wolverine či remake Star Wars: KotOR. Na čtvrtečním PlayStation Showcase 2021 byla k vidění celá řada zajímavých trailerů, dočkali jsme se také důležitých oznámení. Na co se tedy fanoušci herních konzolí od Sony mohou těšit?

Hrdinové z komiksů od Marvelu

Marvel’s Spider-Man 2Patrně největší pozornost si vysloužily tituly pod taktovkou komiksových hrdinů. V první řadě se ukázal . Dvojka neoznačuje pouze pokračování slavného pavoučího hitu, ale také to, že se dočkáme hned dvou hrdinů – Peter Parker a Miles Morales budou potírat zločin v ulicích New Yorku společně, cesty jim přitom zkříží Venom. Vydání je naplánováno na rok 2023 exkluzivně pro PlayStation 5.

Další komiksovou novinkou je Marvel’s Wolverine. Patrně není potřeba zdůrazňovat, že se bude vše točit okolo svalovce s vysouvacími drápy, který je schopný přežít klidně i atomový výbuch. Krátký teaser toho však příliš neukázal, a tak v tuto chvíli není jasné ani to, kdy se novinka objeví na pultech obchodů.  

Zapomenout nesmíme ani na Strážce galaxie, titul Marvel's Guardians of the Galaxy, který vyjde již 26. října. K dispozici bude nejen pro PS4 a PS5 ale také na Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch a PC.

Marvel’s Spider-Man 2

Marvel’s Wolverine

Marvel's Guardians of the Galaxy

Bohové či temná strana Síly

První díl ze série God of War byl vydán už v roce 2005, a díky PlayStation Showcase 2021 je již jasné, že nové pokračování ponese název God of War Ragnarok. Děj se bude odehrávat několik let po předchozím dílu z roku 2018. Přežití ale nebudou mít hlavní hrdinové tentokrát vůbec jednoduché, neboť na Midgard dopadly mrazivé vichry Fimbulwinter.

V prvním traileru jsme mohli vidět v akci Kratovu věrnou sekeru, ale také ohnivé řetězy. Podle všeho se dočkáme také dalšího vývoje vztahu otce se synem, a pochopitelně také spousty soubojů. Fanoušci se mohou těšit také na velké množství vedlejších postav či devět světů, které spojuje strom Yggdrasil. Ty všechny budeme moci navštívit. Datum vydání ale ještě není známo.

Nezapomnělo se ani na temnou stranu Síly. Populární RPG Star Wars: Knights of the Old Republic od BioWare se dočká remaku, pracovat na něm přitom mají i lidé stojící za původní hrou. V době vydání se bude jednat o exkluzivitu pro PlayStation 5, s časovým odstupem by ale měl být remake dostupný také pro PC a Xbox.

God of War Ragnarok

Star Wars: Knights of the Old Republic – remake

Horor i závody

Star Wars: Knights of the Old Republic není rozhodně jediným remakem, který se chystá. Dalším v řadě bude oceňovaný horor Alan Wake od finského týmu Remedy Entertainment. První ukázka tedy nemohla na PlayStation Showcase 2021 chybět, remaster vyjde 5. října.

Už příští rok – konkrétně 4. března – dorazí nové Gran Turismo 7, a to na PS4 i PS5. Lákadlem mají být legendární tratě, jako jsou například Trial Mountain a High-Speed Ring, ale také kolekce fantastických aut i neokoukaný tuning. Zajímavě vypadá také editor polepů či realistické střídání denní doby a počasí. Více se máme dozvědět v nadcházejících týdnech.

Alan Wake – remastered

Gran Turismo 7

Co se jinam nevešlo...

Novinek bylo k vidění samozřejmě daleko více. Oficiálně byl potvrzen příchod Grand Theft Auto V i multiplayerové odnože GTA Online na PS5. Akční sci-fi Ghostwire: Tokyo vyjde už příští rok, to platí také o Forspoken od Square Enix, který byl donedávna známý ještě jako Project Athia. Na PlayStation Showcase 2021 se ukázal také balíček Uncharted: Legacy of Thieves Collection, který nabídne poslední velký díl série i samostatné rozšíření příběhu The Lost Legacy.

Project: Eve vypráví příběh nedaleké budoucnosti, ve které se lidé stanou ohroženým druhem. Podobný námět má také Rainbow Six Extraction, kde mimozemská rasa Archaeans obklíčila a zdecimovala původně lidmi hustě osídlené oblasti. Spin-off série Borderlands zvaný Tiny Tina’s Wonderlands se představil v herní ukázce. Nedočkavě se těšíme také na Deathloop od tvůrců Disnohored, který má vyjít již 14. září. Nezávislé studio Awaceb se pochlubilo pohádkově laděným titulem Tchia.

GTA V a GTA Online

Ghostwire: Tokyo

Forspoken

Bloodhunt

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Project: Eve

Rainbow Six Extraction

Tiny Tina’s Wonderlands

Deathloop

Tchia

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru