Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Všechny články

 • Lenovo nabízí řešení pro každou kancelář

  S renomovanou značkou Lenovo snadno zařídíte i vaši kancelář. Stačí dát šanci produktům etablovaným ve více než 180 zemích světa, které z Lenova učinily světovou jedničku v prodejích osobních počítačů. Do kvality a spolehlivosti každého výrobku se navíc promítá i téměř 40letá zkušenost této oblíbené značky. Ať už tak hledáte notebook, stolní počítač, pracovní stanici nebo jakékoliv příslušenství, z široké nabídky společnosti Lenovo si jistě vyberete i vy. Pomyslnou třešinkou na dortu je pak spolupráce se značkou Aston Martin.

 • Lexar – přední výrobce paměťových řešení

  Moderní technologie dnes již nemohou fungovat bez stabilního a spolehlivého ukládání svých dat. Sázku na jistotu v tomto ohledu představují paměťová řešení od renomované společnosti Lexar, která mezi světovou špičku patří už více než 25 let.

 • Combo akce! Získejte k MSI RTX 4080 bonus 60 eur na Steam a ještě hru Alan Wake II

  Přemýšlíte nad upgradem grafické karty? Tak teď se to vyplatí. Sáhněte po nadupané RTX 4080 od MSI a získejte kód na 60 eur na Steam, a ještě k tomu zdarma hru Alan Wake II.

 • LEGO Bionicle - Všechny informace na jednom místě

  Dánská společnost LEGO světu nabídla již mnoho povedených produktů. Jen máloco ale zaznamenalo takový úspěch jako dnes již kultovní řada Bionicle, která LEGO nejspíš zachránila dokonce i před hrozícím bankrotem. Co je tahle série zač, jak vznikla a co může nabídnout v roce 2023? Čtěte dále a dozvíte se vše podstatné.

 • LEGO Technic – Stavenice pro náročné konstruktéry

  Kultovní stavebnici LEGO se dlouhodobě daří oslovovat širokou škálu zákazníků bez ohledu na jejich věk či zájmové zaměření. Příčina tohoto úspěchu tkví zejména v pestré nabídce různorodých produktů, které se člení do úžeji zaměřených řad. A právě jednu z těch vůbec nejoblíbenějších řad si nyní představíme blíže.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Největší stavebnice LEGO

  Legendární stavebnice LEGO je tu s námi již více než 70 let. Za tu dobu jsme se dočkali nepřeberného množství produktů s různou tématikou, rozměry i počtem stavebních kostek. V současné nabídce je k dispozici také celá řada prémiových sad, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Právě taková lega totiž lákají svou monumentální velikostí a výjimečně propracovanými detaily, díky čemuž se snadno stávají takřka dokonalými výstavními kousky.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru