Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Využijte akce Back to School a získejte ve slevě PlayStation 5, ovladače DualSense či řadu her

Využijte akce Back to School a získejte ve slevě PlayStation 5, ovladače DualSense či řadu her

Produktové tipy
PlayStation 5_968501121
PlayStation 5
11 066 Kč 13 390 Kč
Sony PS5 Bezdrátový ovladač DualSense_887693840
Sony PS5 Bezdrátový ovladač DualSense
1 321 Kč 1 599 Kč
Gran Turismo 7 (PS5)_1743166885
Gran Turismo 7 (PS5)
1 569 Kč 1 899 Kč
Sony PS5 - Bezdrátová sluchátka PULSE 3D Midnight Black_286967518
Sony PS5 - Bezdrátová sluchátka PULSE 3D Midnight Black
2 058 Kč 2 490 Kč
God of War Ragnarök (PS5)_1516597610
God of War Ragnarök (PS5)
1 569 Kč 1 899 Kč

Nový školní rok je tady a PlayStation se rozhodl zpříjemnit všem vykročení do školních lavic. Díky tomu můžete získat ve skvělé slevě více než 40 různých produktů, a to včetně konzole PS5 či ovladačů DualSense.

Kdy akce probíhá?

Začněme tím nejdůležitějším – obrovských slev v rámci Back to School můžete využívat od 31. 8. do 10. 9. 2023. Moc času tedy není a rozhodně proto neváhejte, pokud máte na kterýkoliv z níže popsaných produktů zálusk. V nabídce jich je přitom opravdu spousta, vybírat můžete z nových videoherních titulů, klasických hitů, ale třeba i z příslušenství a periferií. Zlatým hřebem je pochopitelně samotná konzole PS5 či herní ovladače DualSense.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

PlayStation 5, ovladače DualSense a další příslušenství

Začněme pěkně od podlahy, tedy hardwarem, na který se v rámci Back to School vztahuje krásná sleva. Na prvním místě je pochopitelně PlayStation 5, který v rámci akce můžete získat už za 10 990 Kč. Nezůstává však jen u toho, výhodná cena totiž platí i pro ovladače DualSense, a to dokonce hned v několika barevných provedeních. Kromě klasického bílého gamepadu můžete sáhnout po černé, červené, růžové či modré variantě – ve všech případech je akční cena stanovena na 1 199 Kč.

Konzole a ovladače však nejsou jediným hardwarem, který můžete výhodně pořídit. V nabídce najdete třeba i oficiální bezdrátová sluchátka PULSE 3D, rovněž hned v několika barevných provedeních – na výběr jsou standardní bílá, potom černá a maskáčová, pokaždé za 1 799 Kč. Se slevou lze pořídit i ovladač médií či HD kamera.

Obrovská nadílka her

Co by to bylo za herní akci, kdybychom ve výběru nenašli i pořádný zástup her? Proto tady nechybí a jde o to nejlepší, co si na PlayStationu 4 a 5 můžete zahrát. Mezi hlavní taháky patří třeba Gran Turismo 7, jehož filmové zpracování si aktuálně můžete užít i v kinech. Nechybí pak ani takové hity, jako třeba kritiky i hráči oceňovaný God of War Ragnarök či další díl z oblíbené série Horizon Forbidden West.

Zapomínat však nemůžeme ani na další hity, jako třeba Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Returnal nebo Deamon’s Souls. Ani hráči na předchozí generaci konzolí však nepřijdou zkrátka, i na PlayStation 4 se najde mnoho her ve slevě. Vy výčtu nechybí třeba Horizon: Zero Dawn – Complete Edition, Ratchet & Clank, Bloodborne, Death Stranding či Uncharted: The Nathan Drake Collection. Ve všech případech jsou přitom zcela bezkonkurenční ceny.

Pokud si tedy chcete zpříjemnit první týdny a měsíce školního roku, nepropadejte panice a využijte skvělé akce Back to School. Stačí si udělat radost a člověk přerod z prázdnin do běžného školního režimu zvládne mnohem pohodlněji. A co po večerech dělat jiného, než dohánět resty starých hitů či projíždět knihovnou na zbrusu nové konzoli? Projděte si sami kompletní nabídku zvýhodněných produktů a najděte ty nejlepší slevy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

nahoru