Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vzhůru do oblak! Microsoft Flight Simulator zamířil do Game Passu Události
Microsoft Flight Simulator (Xbox Series X) 500 Kč sleva na příští nákup nad 4 999 Kč (1× na objednávku) + Voucher na LEGO® v hodnotě 200 Kč
Microsoft Flight Simulator (Xbox Series X)
1 404 Kč 1 699 Kč
Xbox Series S, 512GB, bílá 500 Kč sleva na příští nákup nad 4 999 Kč (1× na objednávku) + Voucher na LEGO® v hodnotě 500 Kč
Xbox Series S, 512GB, bílá
6 355 Kč 7 690 Kč
Microsoft Xbox Game Pass 3 měsíce - elektronicky 500 Kč sleva na příští nákup nad 4 999 Kč (1× na objednávku)
Microsoft Xbox Game Pass 3 měsíce - elektronicky
660 Kč 799 Kč
Microsoft Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky 500 Kč sleva na příští nákup nad 4 999 Kč (1× na objednávku) + Voucher na LEGO® v hodnotě 200 Kč
Microsoft Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky
826 Kč 999 Kč

Vzhůru do oblak! Microsoft Flight Simulator zamířil do Game Passu

autor: Saša Ševčík

Předplatitelé Xbox Game Pass se mohou od dneška vydat s konzolemi nové generace do oblak, v rámci předplatného totiž získají nově hru Microsoft Flight Simulator. Vžít se do role pilota můžeme na konzolích Xbox Series X | S.

Microsoft Flight Simulator je již od loňského roku dostupný ve verzi pro klasické počítače. Nově však přilétá i na Xbox Series X a zároveň i levnější Xbox Series S. Zakoupit si jej můžete v krabicové verzi, nebo využít svůj Game Pass. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv možnost, vřele tento titul doporučujeme, protože je to jedna z nejlepších her současnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Co vás čeká? Usedněte do detailně propracovaného kokpitu vysoce přesných modelů letadel, od lehkých až po dopravní kolosy. Vyzkoušejte své schopnosti pilota proti výzvám nočního létání, simulace atmosférických podmínek v reálném čase a dynamického počasí v měnícím se živém světě. Vytvořte si letový plán a leťte kamkoli na této planetě. Svět máte na dosah ruky.

Cestujte úžasně detailním světem s více než 2 miliony měst, 1,5 miliardami budov, skutečnými horami, silnicemi, stromy, řekami, zvířaty, dopravou atd. Létejte ve dne i v noci ve světě, kde se rychlost a směr větru, teplota, vlhkost, déšť i světlo mění dynamicky v reálném čase.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Zdokonalujte své dovednosti pilota v různých strojích, od lehkých jednomístných letounů až po velká komerční letadla, v simulaci, která se vašim schopnostem přizpůsobí pomocí interaktivní asistence se zvýrazněním přístrojů kontrolními seznamy.

Je nutné zdůraznit, že Microsoft Flight Simulator není určen pro starší konzole Xbox One. Na nich si ho tedy nezahrajete ani v případě, že si předplácíte Game Pass. Pokud tedy nevlastníte Xbox Series X | S, je tato hra pádným důvodem případný upgrade zvážit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Názory ostatních Geeků (1)

15Dave 15D

Joystick

15Dave 1. 8. 2021 12:47

Přidání této hry do gamepass je super zpráva, ale jak je to s podporou leteckých joysticků u xboxů, oficiálně podporovaný jsem našel jen jeden a ten mě teda osobně neoslovil. Nějaké info které joysticky jsou kompatibilní s novými xboxi?

Máš něco na srdci?

nahoru