Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Wrath of the Druids: První velká expanze pro Assassin’s Creed Valhalla je venku

Wrath of the Druids: První velká expanze pro Assassin’s Creed Valhalla je venku

Události
Tričko Assassins Creed: Valhalla - Axes (S)_421951876
Tričko Assassins Creed: Valhalla - Axes (S)
Produkt není určen k prodeji.
Assassin's Creed: Valhalla (PS5)_75357514
Assassin's Creed: Valhalla (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
MSI GE66 Raider Valhalla Limited Edition, černá_1901609898
MSI GE66 Raider Valhalla Limited Edition, černá
Produkt není určen k prodeji.
Pohár Assassins Creed: Valhalla - Logo_36696140
Pohár Assassins Creed: Valhalla - Logo
660 Kč 799 Kč

Fanoušci titulu Assassin’s Creed Valhalla se ve čtvrtek konečně dočkali první velké expanze. Jmenuje se Wrath of the Druids a vychází rovnou pro všechny platformy. Nové dobrodružství zavede Eivora do okouzlujícího a překrásného Irska.

Valhalla je nejúspěšnější hrou z celé série Assassin's Creed, což je patrné z nedávno zveřejněných finančních výsledků Ubisoftu. Titul si v loňském roce zahrálo 141 milionů hráčů, což je naprostý rekord. Je to mimochodem o 20 % více než předloni u titulů ze série Assassin's Creed.

Je tedy zřejmé, že Valhalla je pro Ubisoft klíčový titul, a proto si ho i náležitě hýčká. Pouhých pár měsíců po premiéře se tak dočkáváme expanze Wrath of the Druids, ve které bude Eivor odhalovat tajemství starověkého kultu druidů Children of Danu. Společně s ním se tak můžete ponořit do gaelských mýtů a folklóru, najít si svou cestu skrz strašidelné lesy i oslnivou krajinu a pomozte gaelským králům sjednotit Irsko.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Příběh začíná ve chvíli, kdy si Eivora vyžádá jeho dlouho ztracený bratranec Barid, toho času žijící v Irsku. Následně si je oba povolá nejvyšší irský král Flann Sinna, a tak se oba vydávají na nebezpečné dobrodružství s cílem spojit válčící strany. Na jednu stranu pozoruhodné, ale na tu druhou velmi zrádné keltské Irsko je zcela novou oblastí, ve které najdete tři provincie a město Dublin.

Rozšíření rovněž nabízí i známé a historické pamětihodnosti jako Obrův chodník, kopec Tara, Black Pig’s Dyke, stolovou horu Ben Bulben a mnohé další. Hraní rozšíření přitom nevyžaduje dohrání kompletního příběhu základní hry. Do Wrath of the Druids se hráči dostanou poté, co připlují do Anglie a dokončí jeden z dvojice příběhových regionů Grantebridgescire/Ledecestrescire. Oba jsou odemčeny okamžitě po příjezdu z Norska. Taktéž pro hraní expanze není vyžadována žádná maximální úroveň hlavního hrdiny.

Samotnou expanzi The Wrath of the Druids si hráči mohou pořídit za cenu 24,99 euro, nebo v rámci season passu, který je dostupný za 39,99 euro. Ten je součástí i Gold, Ultimate a Collector edice hry Assassin’s Creed Valhalla.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru