Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Zničí vám počítač? Vyzkoušejte netradičního domácího mazlíčka

Zničí vám počítač? Vyzkoušejte netradičního domácího mazlíčka

Události

Buď jí budete milovat, nebo naopak nenávidět. Řeč je o novém domácím mazlíčkovi pro domácí počítače, která staví na hře Untitled Goose Game. Místo vesničanů ale bude husa trápit přímo vás. A někdy budete mít opravdu co dělat, abyste nerozmlátili vzteky počítač.

Samotný tvůrce vystupující na YouTubu pod jménem Sam Chiet totiž tvrdí, že aplikace Desktop Goose je vlastně „husa, která vám zničí počítač“. Když jsme tohoto domácího mazlíčka vyzkoušeli na vlastní kůži, musíme podotknout, že není daleko od pravdy.

Ukázka z aplikace Desktop Goose

 

Nezbedná husa se totiž zabydlí přímo ve vašem počítači a zobrazí se vždycky jen ve chvíli, kdy sama bude chtít. Nepočítejte ale s tím, že by vám udělala něco prospěšného a užitečného. Místo toho se bude s vámi přetahovat o kurzor myši a zároveň bude zanechávat blátivé stopy přímo na ploše Windows.

Stejně tak bude na obrazovce psát komické zprávy a poznámky, které nepůjdou z plochy jen tak smazat. A aby toho nebylo málo, bude přehazovat ikony, rozptylovat vás různými zvuky a v neposlední řadě vám také zobrazovat nejrůznější memy – pochopitelně s husí tématikou. Tohoto domácího mazlíčka zkrátka vydrží mít v počítači jen ti opravdu odvážní…

Na druhou stranu alespoň si hráči mohou na vlastní kůži vyzkoušet, jak se cítili vesničani ve hře Untitled Goose Game. V tomto titulu totiž hráči ovládají husu, která terorizuje všechny okolo sebe. Vesničany mohou trápit nejrůznějšími způsoby, přičemž k dispozici mají i přesný seznam svých cílů. Stahovat Desktop Goose je možné zdarma zde.

Trailer ke hře Untitled Goose Game

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

Untitled goose game

after reading this article i am very sure not to install this app on my desktop. i am sometimes really out of nerves and desktop would not have to survive it

Husa

jak nainstaluji tu husu

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru