Když všechno ostatní selže: Štáva od Socomec

Produktové tipy 57 % hodnotili 3 uživatelé 19. 5. 2017

Někdy si výpadek proudu prostě nemůžete dovolit. Od nemocničních přístrojů přes registrační pokladnu až po pracovní stanici – v každém z těchto případů by měl i nepatrný blackout zlé následky. UPS od Socomec v takových chvílích kryje záda vám i elektronice.

Socomec je francouzská rodinná společnost s 95 lety zkušeností. Se svými 3100 zaměstnanci se jedná o druhého největšího výrobce UPS v Evropě. Mimo to chrlí do světa také jističe, vypínače, analyzátory sítí a další elektronické vychytávky. U všech produktů ručí Socomec za špičkovou kvalitu zpracování a provozní schopnosti. Záložní zdroje UPS společnost nabízí v široké škále výkonů a provedení od stovek VA pro drobná zařízení až po několikamegawattová řešení, která jistí nemocnice nebo velké provozy. Špičkou portfolia jsou UPS z řady Green Power, které jsou jedinečné svojí účinností 96 %, díky čemuž dokážou ušetřit ve velkých provozech ročně sumy v řádech několika desítek tisíc na spotřebě elektrické energie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

UPS Socomec Netys PL vhodné pro kancelářské i domácí použití

 

UPS od společnosti Socomec je na základě topologie, tedy způsobu propojení sítí, možné rozdělit do třech základních skupin:

Offline: UPS pro výkony od 600 po 800 VA. Tato topologie je vhodná pro zálohování kancelářských strojů, pracovních stanic a ostatních přístrojů, jako jsou například registrační pokladny. Díky tomu se vyhnete všem problémům při výpadku proudu a zároveň UPS slouží jako přepěťová ochrana v případě úderu blesku nebo jiných anomálií.

Line interactive: Topologie využívaná pro CAD stanice, bezpečnostní kamery a další citlivá zařízení. Můžete si vybrat z variant od 600 až po 3300 VA, a to v provedení tower nebo pro umístění do 1 nebo 2U racku.

Online: Zařízení jako jsou servery nebo složité lékařské vybavení citlivé na jakékoliv sebemenší změny vyžadují nejvyšší stupeň ochrany, který bezpečně zajistí UPS s online topologií za pomoci dvojí konverze. Socomec pro tyto případy nabízí UPS v rackových provedeních od výkonu 900 W až po sálová řešení s výkonem v řádech megawattů.

Chci mít jistotu s UPS Socomec

Diskuze k novince

Máte otázky k k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !