Surfujte na atomovém tabletu. SurfTab twin přichází

Produktové tipy 63 % hodnotilo 6 uživatelů 31. 12. 2016

Pokud zápasíte s váhou a velikostí svého notebooku a hledáte výkonnou alternativu v podobě tabletu s Windows, možná by vám mohl přijít vhod nový SurfTab twin. S 11,6” dotykovým Full HD displejem se totiž jedná o velmi slušný mobilní nástroj.

Znáte to. Potřebujete občas vyřídit e-maily, najít něco na internetu nebo si jen prohlédnout fotky, ale než nastartujete notebook, zadáte heslo a spustíte prohlížeč, už zase pospícháte někam jinam. Dnes už naštěstí díky stále se zlepšující miniaturizaci existují zařízení, která vám mohou být neustále po ruce, vydrží velmi dlouho na baterii a ovládnete je pouhým dotykem. Jedním z nich je SurfTab twin od společnosti TrekStor s Windows 10, který nově přichází do naší nabídky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

S 11,6” Full HD displejem, 4jádrovým procesorem Intel Atom x5, 32GB úložištěm a 2GB pamětí RAM se navíc jedná o zařízení, které splní každodenní nároky a nenechá vás zbytečne čekat. Největší výhodou, která tento tablet odlišuje od ostatních tabletů, je však operační systém. SurfTab twin nabídne plnohodnotné Windows 10. Můžete se tak těšit na programy, které znáte ze svého klasického počítače.

Bát se nemusíte ani absence svého oblíbeného příslušenství, protože novinka disponuje hned dvěma USB porty, a to USB 3.0 a USB 2.0. Pokud patříte mezi uživatele různých internetových „kecálků“, s okolním světem vás spojí zabudovaný mikrofon a 2Mpx přední kamera. Na psaní vám poslouží samostatná přídavná klávesnice, která je zde řešena zacvakávacím způsobem a v mžiku tak vytvoří z tohoto tabletu dotykový notebook. Velmi vítaným bonusem je pak Office 365 zcela zdarma.

Na závěr je záhodno dodat, že ani obdivovatelé designu si nepřijdou zkrátka. SurfTab twin působí elegantním dojmem a i přes svou sympatickou cenovku se vyznačuje profesionálním vzhledem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Diskuze k novince

Máte otázky k k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !