Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
5 herních pecek, které vycházejí v říjnu

5 herních pecek, které vycházejí v říjnu

Produktové tipy
Assassin's Creed: Mirage (Xbox)_732742448
Assassin's Creed: Mirage (Xbox)
990 Kč 1 198 Kč
743 Kč 899 Kč
The Lords of the Fallen - Deluxe Edition (PS5)_2056391821
The Lords of the Fallen - Deluxe Edition (PS5)
1 652 Kč 1 999 Kč
Alan Wake 2 (PS5)_809484108
Alan Wake 2 (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
Marvel's Spider-Man 2 (PS5)_1850169672
Marvel's Spider-Man 2 (PS5)
1 487 Kč 1 799 Kč
Super Mario Bros. Wonder (SWITCH)_1664174696
Super Mario Bros. Wonder (SWITCH)
1 074 Kč 1 299 Kč

Už máte dohrané zářijové herní pecky? Rozhodně byste měli, protože v říjnu na nás čeká další hromada skvělých her.

Assassin's Creed Mirage, vychází 5. října

Oblíbená série Ubisoftu se vrací ke svým milovaným stealth kořenům, zmenšuje herní mapu, ale zároveň zintenzivňuje herní zážitek. A podle všech indicií to vypadá, že půjde o opravdovou pecku aspirující na to, vyrovnat se nejoblíbenějším dílům série (fanoušci sem obvykle řadí hlavně dvojku a čtyřku s podtitulem Black Flag). Vše, co byste o hře chtěli a potřebovali vědět, se dočtete v našem rozsáhlém preview s mnoha tematickými trailery. K předobjednávce hry navíc od CZC dostanete zdarma Steelbook Assassins Creed Mirage v hodnotě 399 Kč (do vyprodání zásob).

Lords of the Fallen, vychází 13. října

Černým koněm letošního podzimu je jednoznačně dark fantasy akční RPG Lords of the Fallen. Těšit se můžete na propracovaný příběh, širokou škálu zajímavých prostředí, nebezpečné nepřátele, kulervoucí soundtrack nebo nádherný vizuál částečně inspirovaný středověkou Evropou. Není to náhoda, vždyť hra vzniká v německém Frankfurtu a polské Varšavě. Budou právě Lords of the Fallen největším překvapením letošní nabité předvánoční sezóny? Předobjednejte si hru právě teď a buďte mezi prvními, kteří naleznou odpověď.

Alan Wake II, vychází 17. října

Ikonické detektivní dobrodružství od finských Remedy Entertainment, autorů série Max Payne a oceňovaných her Quantum Break a Control, se letos konečně dočká dlouho avizovaného pokračování. Alan Wake II by měl přinést o něco temnější atmosféru než jednička z roku 2010 (předloni kvalitně remasterovaná), což reálně znamená posun do vizuálně strhujícího hororu. A jak už je u Remedy zvykem, půjdou na to důmyslně jak přes lekačky a děsivé nepřátele, tak přes tíživou atmosféru strachu a napětí. Pokud už teď víte, že si za Alana a Sagu chcete zahrát, předobjednávejte Alan Wake II zde.

Marvel's Spider-Man 2, vychází 20. října

Asi největší říjnová hitovka a pro oddané fanoušky konzole PlayStation 5 a studia Insomniac Games absolutní nutnost. Přesně to můžeme říct o Marvel's Spider-Man 2, pokračování oceňované městské akce s pavoučím mužem v hlavní roli. Novinka nabídne dvojnásobně velké město (herní New York se rozroste o čtvrti Queens a Brooklyn) nebo možnost přepínat fluidně mezi Petem a Milesem tak, jak to znáte třeba z GTA V. Tak milovníci Marvelovek a Spider-Mana na značky, očekávaný druhý díl vyjde už 20. října a vy byste měli být u toho!

Super Mario Bros. Wonder, vychází 20. října

And now for something completely different, řekli by komici z britské skupiny Monty Python. Po čtyřech obřích a náročných hrách tu máme jednu horkou novinku od japonské firmy Nintendo, která cílí především na hravost, představivost a brnká na nostalgické struny. Řeč je o Super Mario Bros. Wonder, novém pokračování ikonické série se dvěma italskými instalatéry Mariem a Luigim v hlavních rolích. Jde o první tradiční side-scrolling mariovskou hru od roku 2012, nabídne celkem osm hratelných postav (je mezi nimi i Peach, Toad nebo Yoshi) a možnost projít celé dobrodružství s partou dalších tří kamarádů, a to před jednou televizí i online. Nenechte se odradit dětským vizuálem, série Super Mario vč. spin-offů je vždy zárukou kvalitní zábavy pro všechny generace a synonymem pro pořekadlo „easy to learn, hard to master“. Předobjednávky nového Maria jsou v plném proudu.

Co dalšího v říjnu neminout?

Desátý měsíc roku je letos opravdu neskutečně nabitý, a tak výjimečně připomínáme i další hry, které vycházejí už za pár dní. Patří mezi ně například Detective Pikachu Returns pro Nintendo Switch (6. října), nový díl legendární závodní série Forza Motorsport exkluzivně na PC & Xbox Series (10. října), multiplatformní Sonic Superstars (17. října), budovatelská strategie Cities: Skylines 2 (24. října, vč. krásné sběratelské Premium edice), herní návrat Pána prstenů s názvem The Lords of the Rings: Return to Moria (24. října), bojovka od EA Sports UFC 5 (27. října) nebo krásná adventura Jusant (31. října).

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Gg

Chybí vám tady the principle talos 2

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru