Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Android

 • Recenze: Sony Xperia 1 – zasloužená jednička

  autor: Saša Ševčík

  Tím nejlepším z nabídky chytrých telefonů od společnosti Sony je v současnosti model Xperia 1, který je na tuzemském trhu čerstvou novinkou. Zaujme především protáhlým 4K displejem, trojitým fotoaparátem a v neposlední řadě také špičkovým výkonem.

 • Recenze: Samsung Galaxy M20 – překvapení mezi levnými smartphony

  autor: Karel Dvořák

  Příjemným osvěžením střední třídy je chytrý telefon Galaxy M20 od společnosti Samsung. Místo oslnivých technických specifikací totiž tento přístroj klade důraz na to, co uživatelé skutečně potřebují. A jde mu to na výbornou.

 • Po boku Harryho Pottera na život a na smrt. Wizards Unite je k dispozici zdarma

  autor: Petr Kirs

  Netrpělivě očekávaný titul Harry Potter: Wizards Unite je konečně venku. Tvůrci slavného hitu Pokémon Go ze studia Niantic slibují napínavou akci a první hodiny hraní naznačují, že si na novém titulu dali opravdu záležet.

 • Recenze: Honor 8S – styl a nízká cena

  autor: Karel Dvořák

  Čerstvým přírůstkem mezi chytrými telefony na tuzemském trhu je Honor 8S. Sází na líbivý vzhled a příznivou cenovku. S jak velkými ústupky se ale budeme muset smířit? To zjistíme v dnešní recenzi.

 • Středobod chytré domácnosti podle Googlu

  autor: Stanislav Holý

  Vypadá jako počítačový tablet, ale ve skutečnosti je to středobod chytré domácnosti. Řeč je o novince zvané Nest Hub Max od společnosti Google, která byla představena na vývojářské konferenci I/O. Prostřednictvím ní bude možné ovládat všechny chytré spotřebiče v domácnosti.

 • Prémiová výbava, příznivá cena. Google představil dva nové Pixely

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Google se dnes pochlubila dvěma novými smartphony, které míří opravdu vysoko. Modely Pixel 3a a 3a XL se totiž snaží nabídnout prémiovou výbavu a výkon společně se solidním výkonem za co možná nejlidovější cenovku.

 • Recenze: Samsung Galaxy A50 – žádné zbytečné kompromisy

  autor: Stanislav Holý

  Smartphony ze střední třídy zpravidla mívají celou řadu kompromisů, které ospravedlňuje tak maximálně příznivější cenovka. S modelem Galaxy A50 se to však společnost Samsung rozhodla udělat jinak – tento konkrétní model totiž nabízí vše, co budou běžní uživatelé skutečně potřebovat.

 • GIGABYTE GSmart G1310: chytrý telefon s Androidem a dvěma SIM

  autor: CZC.CZ

  Nosit neustále u sebe dva telefony je velice nepohodlné. Na druhou stranu, pokud chcete chytrý telefon s operačním systémem, nic jiného vám nezbývá. Nebo ano? Samozřejmě že ano! Můžete použít Gigabyte GSmart G1310.

nahoru