Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Exynos

 • CES 2021: Samsung Exynos 2100 je odpovědí na špičkový Snapdragon 888

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Qualcomm se již na konci loňského roku pochlubila novým čipsetem Snapdragon 888, který je tím nejvýkonnějším v portfoliu tohoto výrobce. Nyní přichází s vlastní konkurencí také Samsung, novinka se jmenuje Exynos 2100.

 • Recenze: Samsung Galaxy Note10+ – vybroušený diamant

  autor: Saša Ševčík

  Špičkový výkon, zakřivený displej, prémiové audio a pokročilý fotoaparát. Galaxy Note10+ od společnosti Samsung představuje aktuálně to nejlepší, co jihokorejský elektronický gigant nabízí. Pojďme se tedy na tuto čerstvou novinku podívat trochu detailněji.

 • Recenze: Samsung Galaxy M20 – překvapení mezi levnými smartphony

  autor: Karel Dvořák

  Příjemným osvěžením střední třídy je chytrý telefon Galaxy M20 od společnosti Samsung. Místo oslnivých technických specifikací totiž tento přístroj klade důraz na to, co uživatelé skutečně potřebují. A jde mu to na výbornou.

 • Recenze: Samsung Galaxy A50 – žádné zbytečné kompromisy

  autor: Stanislav Holý

  Smartphony ze střední třídy zpravidla mívají celou řadu kompromisů, které ospravedlňuje tak maximálně příznivější cenovka. S modelem Galaxy A50 se to však společnost Samsung rozhodla udělat jinak – tento konkrétní model totiž nabízí vše, co budou běžní uživatelé skutečně potřebovat.

 • Recenze: Samsung Galaxy S10 – bez kompromisů

  autor: Petr Kirs

  Špičkový výkon, zakřivený displej, prémiové audio a pokročilý fotoaparát. To jsou hlavní lákadla špičkového smartphonu Galaxy S10 od společnosti Samsung. Jde o jednu z nových vlajkových lodí tohoto výrobce, kterou nyní důkladně proklepneme.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru