Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

TV

 • CES 2020: Vertikální televizor nebyl vtip, zamíří do prodeje

  autor: Saša Ševčík

  Když se objevily první snímky vertikálního televizoru Samsung The Sero loni v létě, mohlo se zdát, že jde o vtip. Ve skutečnosti však toto unikátní zařízení, které je určené především pro milovníky sociálních sítí, v letošním roce skutečně zamíří na pulty obchodů.

 • Recenze: LG OLED55C9PLA – špičkový obraz a extrémně tenký design

  autor: Karel Dvořák

  Procesor Alpha 9 2. generace s algoritmem umělé inteligence, Dolby Vison, Dolby Atmos a 4K Cinema HDR. To jsou jen některá lákadla špičkového televizoru LG OLED55C9PLA, který si dnes důkladně proklepneme v recenzi.

 • Recenze: Sega Mega Drive Mini – triumfální návrat

  autor: Saša Ševčík

  Jako oslavu třicetiletého výročí uvedla společnost Sega na pulty obchodů reinkarnaci slavné televizní konzole Mega Drive. Model s přídomkem Mini v názvu je příjemnou vzpomínkou na slavné tituly, které ovládaly trh před třemi dekádami.

 • Samsung proměnil televizor v umělecké dílo

  autor: Karel Dvořák

  V České republice se začala oficiálně prodávat v uplynulých dnech nová série televizorů The Frame od společnosti Samsung. Málo kdo by však na první pohled hádal, že je tento designový kousek ve skutečnosti TV.

 • Sport, filmy nebo hry. Jak vybrat ideální televizor

  autor: Stanislav Holý

  Horečka okolo standardu DVB-T2 v posledních měsících neustále sílí. Skoro by se mohlo zdát, že právě tento nový typ televizního vysílání je alfou a omegou při výběru nového televizoru. Není to ale úplně tak pravda, důležitých parametrů, na které je vhodné před nákupem myslet, je daleko více. Společně si nyní ukážeme, co čekat od TV pro milovníky filmů či fanoušky sportovních klání a gamingu.

 • Honor ukázal nový televizor, první zařízení s Harmony OS

  autor: Stanislav Holý

  Na světě je první zařízení, které je vybaveno novým operačním systémem Harmony OS, toto prvenství uzmul chytrý televizor Honor Vision. Ten je však prozatím určen výhradně pro čínský trh a v tuto chvíli není jasné, zda se bude nabízet i v Evropě.

 • Samsung vyrobil první vertikální televizor na světě

  autor: Saša Ševčík

  Futuristicky vyhlížející televizor představila společnost Samsung. Na rozdíl od drtivé většiny konkurentů je tento zajímavý kousek postaven na výšku, podle výrobce jde o první vertikální TV na světě. K čemu je to dobré?

 • Pinnacle PCTV Hybrid Pro Card: televize ve vašem notebooku

  autor: Martin Tichovský

  Pokud do svého notebooku hledáte televizní tuner v podobě PCMCIA karty, nabídnu vám jednu možnost. Může však PCTV Hybrid Pro Card od společnosti Pinnacle přinést větší využití, než klasické televizní tunery? Jakých dosahuje výkonů v oblasti analogového a digitálního příjmu? Podívejte se a zhodnoťte sami.

nahoru