Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

tv

 • Recenze: Samsung The Serif – pro milovníky designu

  Model Samsung The Serif je jedním z nejhezčích televizorů letošního roku, svým vzhledem rozhodně zaujme na první pohled. Jak si ukážeme v dnešní recenzi, jihokorejský elektronický design navíc tento model vyladil do nejmenších detailů.

 • Recenze: LG OLED48CX – špičkový obraz a extrémně tenký design

  Procesor Alpha 9 třetí generace s algoritmem umělé inteligence, Dolby Vison, Dolby Atmos a 4K rozlišení na tenkém OLED panelu. To jsou jen některá lákadla špičkového televizoru LG OLED48CX, který si dnes důkladně proklepneme v recenzi.

 • Kingdom Come: Deliverance míří na televizní obrazovky

  O tři roky po vydání a o tři miliony prodaných kopí později si tuzemské studio Warhorse může přičíst další úspěch. Jejich středověké RPG Kingdom Come: Deliverance s kovářem Jindřichem v hlavní roli se totiž dočká televizní adaptace.

 • Západní Čechy přišly o DVB-T signál. Kdy čeká vypnutí zbytek republiky?

  Po koronavirové pauze se v Česku opět rozběhl přechod na DVB-T2 vysílání. To jinými slovy znamená, že se starší standard DVB-T chystá do důchodu. Definitivní konec první generace pozemního digitálního vysílání je naplánován na půlnoc 28./29. října.

 • Chystají se velké změny. Apple láká na nové systémy

  Celou řadu softwarových novinek si pro své uživatele připravila společnost Apple. Na včerejší akci WWDC bylo představeno hned pět nových operačních systémů – pro smartphony, tablety, chytré hodinky, multimediální centrum Apple TV a pro počítače Mac.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Velký přehled: Jak se bude v Česku vypínat DVB-T signál

  Koronavirus zbrzdil v Česku přechod na nový televizní standard DVB-T2. To nic ale nemění na tom, že se první generace pozemního digitálního vysílání chystá do důchodu. Přinášíme velký přehled termínů, jak se bude DVB-T vysílání v tuzemsku ukončovat.

 • Zábava na čerstvém vzduchu. Samsung má TV a soundbar na zahradu

  Zvýšená odolnost proti vodě je dnes již samozřejmostí u celé řady chytrých telefonů. Společnost Samsung však takovouto přednost nabízí u nového televizoru a soundbaru. Díky tomu si lidé budou moci užít zábavu i na čerstvém vzduchu.

 • Recenze: Philips 55OLED854 – nechte světla hrát

  Prémiovými funkcemi i špičkovým obrazem se snaží uživatele zaujmout televizor Philips 55OLED854. Kromě tenkého designu vyniká například funkcí Ambilight, díky které je možné doslova nechat tancovat barvy i mimo televizor. Jak to funguje v praxi, si ukážeme v dnešní recenzi.

 • Recenze: LG 49SM8200PLA – jde to i levně

  Výběr mezi televizory s cenovkou pod 15 000 Kč není zrovna kdovíjak rozmanitý. O to více překvapí, když se v této cenové kategorii objeví model, který svou obrazovou kvalitou nějak vyčnívá. To je i případ hlavního hrdiny dnešní recenze – modelu LG 49SM8200PLA.

 • Jak vybrat televizi

  Jste milovník filmů a seriálů? Fanda sportovních přenosů? Nebo telku naopak pouštíte jenom sporadicky? Přečtěte si, jak vybrat televizi, aby vyhovovala přesně vašim potřebám.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru