Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

tv

 • CES 2020: Vertikální televizor nebyl vtip, zamíří do prodeje

  Když se objevily první snímky vertikálního televizoru Samsung The Sero loni v létě, mohlo se zdát, že jde o vtip. Ve skutečnosti však toto unikátní zařízení, které je určené především pro milovníky sociálních sítí, v letošním roce skutečně zamíří na pulty obchodů.

 • Recenze: Sega Mega Drive Mini – triumfální návrat

  Jako oslavu třicetiletého výročí uvedla společnost Sega na pulty obchodů reinkarnaci slavné televizní konzole Mega Drive. Model s přídomkem Mini v názvu je příjemnou vzpomínkou na slavné tituly, které ovládaly trh před třemi dekádami.

 • Samsung proměnil televizor v umělecké dílo

  V České republice se začala oficiálně prodávat v uplynulých dnech nová série televizorů The Frame od společnosti Samsung. Málo kdo by však na první pohled hádal, že je tento designový kousek ve skutečnosti TV.

 • Sport, filmy nebo hry. Jak vybrat televizi

  Horečka okolo standardu DVB-T2 v posledních měsících neustále sílí. Skoro by se mohlo zdát, že právě tento nový typ televizního vysílání je alfou a omegou při výběru nového televizoru. Není to ale úplně tak pravda, důležitých parametrů, na které je vhodné před nákupem myslet, je daleko více. Společně si nyní ukážeme, co čekat od TV pro milovníky filmů či fanoušky sportovních klání a gamingu.

 • Honor ukázal nový televizor, první zařízení s Harmony OS

  Na světě je první zařízení, které je vybaveno novým operačním systémem Harmony OS, toto prvenství uzmul chytrý televizor Honor Vision. Ten je však prozatím určen výhradně pro čínský trh a v tuto chvíli není jasné, zda se bude nabízet i v Evropě.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Samsung vyrobil první vertikální televizor na světě

  Futuristicky vyhlížející televizor představila společnost Samsung. Na rozdíl od drtivé většiny konkurentů je tento zajímavý kousek postaven na výšku, podle výrobce jde o první vertikální TV na světě. K čemu je to dobré?

 • Samsung QE55Q7FN: dobrý model pro běžné uživatele

  Loni na jaře uvedl Samsung nové kousky svých QLED televizí v řadě 7. Zatímco ještě před rokem patřily tyto UHD/4K televize do vyšší cenové kategorie, nyní se dostaly na střední úroveň. Jak obstojí pokročilý model 7FN s úhlopříčkou 55 palců ve srovnání se svojí konkurencí?

 • CES 2019: Televizor, nebo umělecké dílo? Samsung odhalil prémiové modely

  Největší veletrh spotřební a výpočetní techniky CES 2019 se pomalu rozjíždí a jednou z prvních společností, která odhalila své novinky, je jihokorejský Samsung. Podnik láká na nové designové televizory, jenž si snadno spletete s uměleckými díly.

 • Recenze: Sony KD-65AF8 a HT-XF9000 – prémiový obraz, špičkový zvuk

  V dnešní recenzi budeme mít hned dva hlavní hrdiny. Společně se podíváme na zoubek prémiovému televizoru Sony KD-65AF8, společně s ním vyzkoušíme také 2.1kanálový soundbar Sony HT-XF9000 s bezdrátovým subwooferem.

 • IFA 2018: Obraz jako víno. Samsung ukázal budoucnost televizorů

  Chytré trouby, bezdrátová sluchátka a hromada další elektroniky je k vidění na veletrhu IFA u stánku společnosti Samsung. Nás však na akci jihokorejského elektronického gigantu zaujaly nejvíce nové televizory, které nabídnou dech beroucí obraz.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru