Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Bezpečné síťové prostředí pro NAS a IoT. Společnost QNAP uvedla routery QHora

Bezpečné síťové prostředí pro NAS a IoT. Společnost QNAP uvedla routery QHora

Produktové tipy
QNAP QHora-321_401670971
QNAP QHora-321
10 561 Kč 12 779 Kč
QNAP QHora-322_314076327
QNAP QHora-322
Produkt není určen k prodeji.

Produktová řada routerů QHora se rozrostla o dva nové členy – QHora-322 a QHora-321. Ty si kladou za cíl zajistit maximální výkon vysokorychlostní kabelové sítě.

Jako SD-WAN routery nové generace poskytují oba modely síť Mesh VPN a kabelové připojení na podnikové úrovni. Pro podniky a osobní uživatele, kteří chtějí vytvořit bezpečné síťové prostředí a nezávislé síťové segmenty pro prostředí NAS a IoT, se důrazně doporučuje připojit router QHora před zařízení NAS nebo IoT (jakékoli značky), aby byl zabezpečen vzdálený přístup a zálohování prostřednictvím VPN.

Model QHora-322 se čtyřjádrovým procesorem podnikové třídy nabízí tři porty 10GbE a šest portů 2,5GbE, zatímco model QHora-321 nabízí šest portů 2,5GbE. Oba modely QHora nabízejí flexibilní konfigurace WAN/LAN pro optimalizované nasazení sítě, dosahují vysokorychlostní sítě LAN, zjednodušeného přenosu souborů mezi různými pracovišti, nezávislého provozu více segmentů a automatické sítě Mesh VPN pro více pracovišť. Oba modely QHora dále umožňují propojenou topologii sítě VPN přes QuWAN (technologie SD-WAN od společnosti QNAP), poskytuje spolehlivou síťovou infrastrukturu pro šířku pásma sítě poskytovanou dle priorit, automatické převzetí služeb WAN při selhání a centralizovanou správu cloudu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

QHora-322 a QHora-321

Operační systém QuRouter OS

Bezpečnost dat je hlavním zájmem organizací i osobních uživatelů. Pro zabezpečení vzdáleného přístupu a prevenci možných útoků se pro scénáře vzdáleného přístupu důrazně doporučuje připojit router QHora před zařízení NAS. Díky dalším funkcím, jako je firewall a IPsec VPN zajišťující SD-WAN, poskytují routery QHora bezpečné síťové prostředí a účinně snižují potenciální hrozby ztráty dat způsobené malwarem a ransomwarem,“ uvedl Frank Liao, produktový manažer společnosti QNAP.

Routery QHora používají operační systém QuRouter OS, který poskytuje uživatelsky přívětivé webové grafické rozhraní, jež pomáhá při každodenních úkolech správy sítě. Modely QHora-322 a QHora-321 jsou vybaveny nejmodernějšími technikami zabezpečení sítě s důrazem na zabezpečení přístupu mezi podnikovými sítěmi VPN a připojeními periferních zařízení. Funkce včetně filtrování webových stránek, serveru VPN, klienta VPN, brány firewall, přesměrování portů a řízení přístupu mohou účinně filtrovat a blokovat nedůvěryhodná připojení a pokusy o přihlášení. SD-WAN také poskytuje šifrování IPsec VPN, Deep Packet Inspection a L7 Firewall, aby byla zajištěna bezpečnost VPN. Ve spojení s nástrojem QuWAN Orchestrator pomáhají oba modely QHora podnikům vybudovat flexibilní a vysoce spolehlivou síť nové generace.

Modely QHora-322 a QHora-321 jsou určeny pro moderní kanceláře, IoT a prostředí citlivá na hluk a vyznačují se téměř tichým provedením, které zajišťuje chladný, stabilní a tichý provoz i při velkém zatížení. Oba modely QHora mají moderní design, který esteticky zapadá do domácího i kancelářského prostředí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru