Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Bezpečnostní kamery, sluchátka i fitness náramky. Xiaomi neláká jen na mobily

Bezpečnostní kamery, sluchátka i fitness náramky. Xiaomi neláká jen na mobily

Produktové tipy
Xiaomi Redmi Buds 3, bílá_1071697963
Xiaomi Redmi Buds 3, bílá
908 Kč 1 099 Kč
Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p_1444683874
Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p
1 569 Kč 1 898 Kč
1 156 Kč 1 399 Kč
Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set_1042668589
Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set
1 983 Kč 2 399 Kč
1 652 Kč 1 999 Kč
Redmi Band Pro_679895728
Redmi Band Pro
991 Kč 1 199 Kč

Společnost Xiaomi je velmi často skloňována pro své povedené chytré telefony, nabídka tohoto elektronického gigantu je ale daleko širší. Na další zajímavou várku novinek se podíváme společně v dnešním článku.

Tablety, chytré hodinky, monitory, multimediální centra, myši, elektrokoloběžky, vysavače, varné konvice, čističky vzduchu, projektory – nabídka společnosti Xiaomi je opravdu široká a kdybychom chtěli vyjmenovat všechny kategorie, které tento výrobce nabízí, byli bychom tu ještě hodně dlouho.

Místo toho jsme si pro vás vybrali trojlístek zajímavých novinek, které se v poslední době zabydleli na pultech tuzemských obchodů.

Xiaomi Redmi Buds 3

Xiaomi Redmi Buds 3 jsou bezdrátové špunty z kategorie true wireless. Novinka se chlubí odolnou konstrukcí konstrukce s ergonomickým uchycením, díky čemuž dobře sedí v uších. Vyzdvihnout si zaslouží také nízká hmotnost – každé sluchátko váží pouze 4,5 g.

Hovory i hudbu můžete navíc snadno ovládat pomocí intuitivního dotykového ovládání. S mobilním zařízením komunikují prostřednictvím standardu bluetooth 5.2, který zajišťuje bezproblémový dosah až do vzdálenosti 10 m.

Nedílnou součástí sluchátek je také kompaktní přenosné pouzdro, které zaručuje ochranu sluchátek proti poškrábání nebo prachu. Navíc plní funkci powerbanky, pecky uložíte na místo a kapacita nabití se zvyšuje o další hodiny. Při použití nabíjecího pouzdra vám sluchátka Xiaomi Redmi Buds 3 poskytnou hudbu po dobu až 30 hodin. Oceníte také odolnost samotných sluchátek dle IP54.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p

O zabezpečení domácnosti se pak stará Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p. Tu je možné koupit buď jako samotnou kameru, nebo jako set s domácím přijímačem. Pokud se zabezpečením své domácnosti teprve začínáte, vhodnější bude právě druhá zmiňovaná varianta. Domácí přijímač totiž může ukládat videa prostřednictvím místní karty TF, jednotky USB a/nebo třídenního cloudového úložiště

Jak již samotný název napovídá, kamera zvládne pořizovat videa v rozlišení 1080p, díky širokému úhlu 130° přitom nabízí větší plochu záběru. Díky technologii WDR a velké cloně F 2,1 dokáže tento model zaznamenávat jasné detailní snímky i v šeru a protisvětle. Vzdálenost nočního vidění činí až 7 metrů. Díky němu si vychutnáte jasné zobrazení venkovního prostředí i v noci. K dispozici má také řadu chytrých funkcí, které mimo jiné umožňují detekovat člověka, zasílat notifikace do kompatibilního mobilního telefonu i pozorovat noční dění.

Vyzdvihnout si u kamery zaslouží také vysoká odolnost proti prachu a vodě (IP65). Kamera je navíc vyrobena s ohledem na provoz v širokém rozsahu provozních teplot. Může tak normálně pracovat při teplotách od -20 °C do 50 °C a hlídat váš dům po celý rok.

Najednou je přitom možné provozovat až čtyři kamery, abyste uhlídali každý kout v domě. Na chytrém telefonu si pak můžete kontrolovat snímky z těchto kamer. Klepnutím na vybraný snímek zkontrolujete podrobnosti a budete tak mít odkudkoliv přehled o dění ve vašem domě. Kamera je vybavena šroubovým upevněním proti krádeži a vestavěným gyroskopem. V případě detekce abnormální aktivity bude do telefonu odesláno upozornění v reálném čase.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Redmi Mi Band Pro

Na fanoušky nositelné elektroniky cílí chytrý náramek Redmi Mi Band Pro, který ba první pohled zaujme svou velikostí. Láká totiž na prostorný AMOLED displej s úhlopříčkou 1,47 palce a vysokým jasem až 450 nitů. Navzdory větší obrazovce je hmotnost pouhých 15 gramů.

Novinka se chlubí podporou více než 110 různých sportů. Kromě chůze či běhání tak můžete monitorovat i takové aktivity, jako je skákání přes švihadlo, jóga či plavání. Redmi Mi Band Pro se totiž může pyšnit také zvýšenou odolností proti vodě do 5 ATM. To jinými slovy znamená, že s náramkem se nemusíte bát plavat ani potápět. Praktické je také to, že chůzi, běh a běh na pásu dovede náramek rozeznat automaticky a ihned spustí měření i bez zásahu uživatele.

Ze zdravotních funkcí se sluší vyzdvihnout měření tepové frekvence a okysličení krve. Samozřejmostí je i sledování spánkových fází, nechybí ani měření hladiny stresu či dechové cvičení. Akumulátor s kapacitou 200 mAh slibuje až 14denní výdrž. Náramek Redmi Mi Band Pro je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru