Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Horizon Forbidden West se přenese do světa kostek

Horizon Forbidden West se přenese do světa kostek

Události
Horizon Forbidden West (PS4)_428526182
Horizon Forbidden West (PS4)
660 Kč 799 Kč
Horizon Forbidden West (PS5)_1887497481
Horizon Forbidden West (PS5)
660 Kč 799 Kč
Mikina Horizon Forbidden West - Logo (L)_680515803
Mikina Horizon Forbidden West - Logo (L)
Produkt není určen k prodeji.
Desková hra Horizon: Zero Dawn (EN)_2051027284
Desková hra Horizon: Zero Dawn (EN)
Produkt není určen k prodeji.
Kšiltovka Horizon: Zero Dawn - Alloy Outfit_732846698
Kšiltovka Horizon: Zero Dawn - Alloy Outfit
330 Kč 399 Kč

PlayStation, Guerrilla Games a LEGO spojily síly. Díky tomu populární titul Horizon Forbidden West zamíří do světa kostek. Dnes nám tvůrci ukázali první postavičku, na kterou se můžeme těšit.

LEGO se věnuje stavebnicím s herní tématikou již delší dobu, hitem posledních let je například edice Super Mario, ve které hraje ústřední postavu známý instalatér v modrých gatích společně s jeho bratrem Luigim. Zapomenout nesmíme ani na povedené stavby z kostek ve stylu Minecraftu či edici Owerwatch.

Tentokrát si ale LEGO vzalo na mušku nejnovější verzi Horizon Forbidden West. Už v květnu bychom se tak měli dočkat Tallnecka – mechanického stvoření, které připomíná žirafu. S ním se koneckonců hráči setkají ve hře hned několikrát. Nová LEGO sada se sériovým číslem 76989 a názvem Horizon Forbidden West: Tallneck bude zájemcům o stavění z legendárních kostiček k dispozici za doporučenou prodejní cenu 2099 Kč. 

Stavebnice LEGO Tallneck si odbude premiéru v květnu

Součástí sady je kromě robotického dinosaura Tallneck, který patří mezi roboty komunikační třídy zajišťující spojení odlehlých oblastí postapokalyptického světa, několik dalších bonusů. Prvním z nich je figurka Aloy, která se tak zařadí doslova mezi smetánku videoherních postav, jež si vysloužily vlastní ztvárnění v univerzu LEGO. Tallneck však nikdy nechodí sám, o čemž svědčí i bonusová figurka tzv. Watchera, tedy malého hlídacího robota. Ta je taktéž součástí setu, a to dokonce se třemi různými variantami čelního světla. Fanoušci série Horizon samozřejmě dobře vědí, že tato barva indikuje aktuální vztah robota s hlavní protagonistkou. Mezi další doplňky pak patří malá bříza či postapokalyptický semafor, který nejspíš již navždy bude ukazovat červenou…

"Hlava ve tvaru disku, antény na krku, výrůstky připomínající ocas i dlouhé nohy patří mezi typické znaky Tallnecka, které jsme replikovali v LEGO stylu," popisují autoři sady na oficiálních stránkách. LEGO Tallneck se bude po sestavení celkem 1222 kostiček pyšnit výškou 34 centimetrů. Pro fanoušky franšízy Horizon i investory do speciálních LEGO sad, které s přibývajícími roky často mnohonásobně nabývají na hodnotě, půjde o skutečně ojedinělou příležitost rozšířit svou sbírku. Už nyní lze tedy očekávat, že půjde o cenný sběratelský artefakt.

Zda kromě Tallnecka dorazí také další stavebnice z edice Horizon Forbidden West, tvůrci zatím neprozradili.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

LEGO Tallneck bude mít výšku 35 centimetrů.

Příběh Aloy pokračuje…

Titul Horizon Forbidden West přijde samozřejmě dříve než v květnu, na kdy je plánována premiéra zmiňované stavebnice. Předobjednávky jsou v plném proudu již nyní, premiéra je naplánována na pátek 18. února.

Horizon: Forbidden West je pokračováním příběhu, ve kterém se nám představí opět hlavní hrdina Aloy. Po jejím boku se budete moci vrátit do postapokalyptického světa vzdálené budoucnosti, kde budete společně prozkoumávat nejrůznější kraje, ale zároveň i bojovat s většími a úchvatnějšími stroji.

Příběhový trailer ke hře Horizon Forbidden West

Ocitáte se v době, kdy krajina umírá. Roztroušené zbytky lidstva pustoší divoké bouře a nezastavitelné pohromy, zatímco se kolem jejich osad plíží hrůzné nové stroje. Život na Zemi směřuje k dalšímu vyhubení a nikdo neví proč.

Je jen na vás, abyste odkryli tajemství, která jsou ukrytá za hrozbami, a obnovili pořádek a rovnováhu světa. Během své náročné výpravy se budete muset setkat se starými známými, tvořit aliance se vzájemně bojujícími novými frakcemi a odhalit odkaz prastaré minulosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nebojácná Aloy se přiřítí na herní monitory v pátek

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru