Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

macos

 • Recenze: ESET Cyber ​​Security Pro – ochrana pro Mac

  autor: Karel Dvořák

  Zabezpečení počítačů se nevyplácí podceňovat. Neplatí to přitom pouze pro sestavy s operačním systémem Windows, ale také pro stroje s logem nakousnutého jablka, které jsou vybaveny platformou macOS. A právě na tu se dnes zaměříme při testu Cyber Security Pro od společnosti ESET.

 • Chystají se velké změny. Apple láká na nové systémy

  autor: Petr Kirs

  Celou řadu softwarových novinek si pro své uživatele připravila společnost Apple. Na včerejší akci WWDC bylo představeno hned pět nových operačních systémů – pro smartphony, tablety, chytré hodinky, multimediální centrum Apple TV a pro počítače Mac.

 • Přivítejte nový MacBook Pro. S vyšším výkonem a novou klávesnicí

  autor: Petr Kirs

  Společnost Apple dnes v tichosti ukázala nový MacBook Pro s 13,3palcovou obrazovkou. Ten si bere to nejlepší z laptopů s logem nakousnutého jablka, které mají slůvko Pro v názvu. Navíc ale přináší vyšší výkon a v neposlední řadě také novou klávesnici.

 • Identický vzhled a hromada vylepšení. To je nový MacBook Air

  autor: Karel Dvořák

  Nové generace se tento týden dočkal MacBook Air – nejtenčí a nejlehčí notebook s logem nakousnutého jablka. Přestože vzhled zůstal identický, Apple si pro fanoušky připravil hromadu vylepšení.

 • Apple odhalil Macbook Pro, láká na 16palcový displej

  autor: Petr Kirs

  Společnost Apple dnes v tichosti prostřednictvím oficiálních internetových stránek odhalila Nový MacBook Pro. Ten vůbec poprvé láká na 16palcovou obrazovku – je tedy o fous větší než předchůdce. To ale není jediná jeho přednost.

 • Apple odhalil svůj nejvýkonnější počítač. Bude plně modulární

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple představila v pondělí k příležitosti zahájení vývojářské konference WWDC 2019 hned několik zajímavých novinek. Kromě softwaru jsme se přitom dočkali i hardwarových kousků – například nejvýkonnějšího počítače s logem nakousnutého jablka.

 • Ochutnávka prvních her z Apple Arcade

  autor: Saša Ševčík

  Už letos na podzim spustí společnost Apple novou herní službu Arcade. Prostřednictvím ní bude nabízet neomezený přístup k hrám, a to za měsíční poplatek. Podívejte se na první ukázky exkluzivních titulů, na které se můžeme těšit.

 • Apple nabídne vlastní pořady i kreditku. A novou herní platformu

  autor: Saša Ševčík

  V pondělí večer se konala velká tiskovka společnosti Apple. Všechna oznámení se přitom týkala nových služeb, které do určité míry změní to, jakým způsobem fanoušci Applu používají svá zařízení. Podívejte se s námi, co bylo na pondělní akci k vidění.

 • Novými iPady to nekončí. Apple ukázal také iMac a AirPods

  autor: Karel Dvořák

  Týden plný novinek nám servíruje společnost Apple. Po dvou nových iPadech byly představeny další dvě novinky – výkonná all-in-one sestava iMac, která schovává všechny součástky v tenkém monitoru, a další generace bezdrátových sluchátek AirPods.

 • Apple v tichosti ukázal nové MacBooky Pro

  Žádná velká tiskovka, ani oslava nejmodernějších vychytávek. Společnost Apple tentokrát ukázala nové MacBooky Pro v tichosti, novinky opět představují ty nejvýkonnější přenosné počítače s logem nakousnutého jablka.

nahoru