Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Náhrada nákladných konferenčních systémů. QNAP odhalil KoiBox-100W

Náhrada nákladných konferenčních systémů. QNAP odhalil KoiBox-100W

Produktové tipy
QNAP KoiBox-100W_2094573198
QNAP KoiBox-100W
10 156 Kč 12 289 Kč

Konferenční systémy založené na protokolu SIP jsou velmi nákladné a pro řadu firem bohužel nedosažitelné. Ideální náhradou může být nové řešení QNAP KoiBox-100W.

„V porovnání s podobnými produkty na trhu se KoiBox-100W mimořádně snadno používá a poskytuje výhody z hlediska cenové dostupnosti a zabezpečení na bázi privátního cloudu a zároveň nabízí možnost použití s běžnými cloudovými videokonferenčními službami,“ neskrýval své nadšení z novinky Hanz Sung, manažer divize Smart Video ve společnosti QNAP.

Představení nového řešení QNAP KoiBox-100W (anglicky)

KoiBox-100W je přenosné a snadno použitelné zařízení – stačí jej připojit k zobrazovacímu zařízení HDMI a síti. Dokáže vytvořit až čtyřcestnou videokonferenci pomocí zařízení QNAP NAS s aplikací KoiMeeter a mobilními telefony s mobilní aplikací KoiMeeter. KoiBox-100W podporuje také systémy SIP (například Avaya nebo Polycom) a cloudové platformy pro komunikaci napříč platformami. Vysoce očekávaná

Může se také připojit k hovorům přes Zoom, Skype, Microsoft Teams, Cisco Webex a Google Meet a zefektivnit tak komunikaci mezi různými platformami. Bezdrátová projekce 4K také umožňuje všem členům v jedné zasedací místnosti snadno sledovat obrazovku KoiBox-100W na displeji HDMI, aniž by potřebovali další počítač.

KoiBox-100W

Důraz na soukromí a zabezpečení

KoiBox-100W vychází z konceptu privátního cloudu, který klade důraz na soukromí a zabezpečení, a obsahuje 2,5" pozici pro disk SATA (SSD/pevný disk se prodává samostatně) pro ukládání videí a zvuku ze schůzek – tak poskytuje bezpečnou a produktivní komunikační platformu pro spolupráci napříč týmy a interní/externí spolupráci.

„Jako univerzální videokonferenční a bezdrátové prezentační řešení je KoiBox-100W ideální pro malé až středně velké zasedací místnosti, ředitelské kanceláře, učebny, přednáškové sály, a dokonce i v domácnostech. Podpora Wi-Fi 6 v zařízení KoiBox-100W poskytuje stabilní videohovory a při použití s routerem QHora-301W od společnosti QNAP mohou uživatelé ve svém prostředí dosáhnout nejvyšší kvality bezdrátového připojení,“ doplnil Sung.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

KoiBox-100W

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru