Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nové Áčko od Samsungu má líbivé křivky a velkou baterii

Nové Áčko od Samsungu má líbivé křivky a velkou baterii

Události
autor: Karel Dvořák

Ještě v průběhu července by se měla na pultech obchodů objevit čerstvá novinka společnosti Samsung. Chytrý telefon Galaxy A31 je typickým zástupcem střední třídy, zaujme především líbivými křivkami a velkou baterií.

U Áček se Samsung vždy zaměřoval na co nejlepší poměr cena/výkon, což rozhodně platí i o modelu Galaxy A31. Nabízet by se měl v černé a modré barvě za cenu pohybující se těsně pod hranicí osmi tisíc korun.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Za tuto sumu případní zájemci získají velký displej Infinity-U s úhlopříčkou 6,4 palce, který nabízí rozlišení Full HD+. Díky širokoúhlé obrazovce se taky videa v režimu na šířku skutečně přehrávají přes celou plochu displeje. Vyzdvihnout si zaslouží také použitá technologie Super AMOLED, kterou se ještě před pár lety chlubily jen ty nejlepší telefony od jihokorejského elektronického gigantu.

Upřít se novince nedají ani ladné křivky, které ještě podtrhuje tenký profil – v pase má telefon pouze 8,6 mm. V útrobách Áčka se ukrývá osmijádrový procesor společně se 4 GB operační paměti, díky technologii Game Booster využívající umělou inteligenci by měl přístroj uspokojit i hráče. Vnitřní úložný prostor nabízí 64 GB, pomocí paměťové karty ho lze rozšířit až na 512 GB.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Samsung Galaxy A31 disponuje vynikajícím hlavním fotoaparátem s rozlišením 48 MPx, na zadní straně nalezneme nicméně ještě širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 8 MPx a úhlem záběru 123 stupňů. Pokud máte raději detailní snímky, oceníte makrofotoaparát s rozlišením 5 MPx.  Čtvrtý fotoaparát pracuje s hloubkou ostrosti a má rovněž rozlišení 5 MPx.

Velkou pochvalu si výrobce zaslouží za použití 5000mAh baterie. Díky tomu by měla být výdrž nadprůměrná, na reálné testy si ale pochopitelně budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Nechybí ani podpora rychlého 15W nabíjení – půlhodina nabíjení dodá podle výrobce energii na celý den. O bezpečí vašich dat se stará technologie Samsung Knox, která pracuje mimo jiné i se zabudovanou čtečkou otisků prstů. Do výbavy patří i pohodlný a bezpečný platební systém Samsung Pay.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru