Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Platební terminály do kapsy SumUp AIR a SumUp 3G

Platební terminály do kapsy SumUp AIR a SumUp 3G

Produktové tipy
SumUp AIR platební terminál - CZ_769683229
SumUp AIR platební terminál - CZ
660 Kč 799 Kč
SumUp 3G platební terminál - CZ_115104932
SumUp 3G platební terminál - CZ
Produkt není určen k prodeji.

Platební terminál je v současnosti nutností pro každého podnikatele, který chce svým zákazníkům nabídnout kvalitní servis a bezpečnou formu plateb. Vždyť je Česká republika jedním z lídrů mezi bezkontaktními platbami, ať už se podíváme na karty, nebo na NFC platby telefonem. Společnost SumUp přichází s dvojicí terminálů, které bez fixních nákladů nabízejí skvělé řešení pro platby kdykoliv a kdekoliv.

Platební terminál na cesty i na prodejnu

Jednou z předností terminálů SumUp je integrovaná baterka a bezdrátové připojení. Jak SumUp AIR, tak SumUp 3G si proto můžete vzít zcela kamkoliv, stačí jen připojení k internetu pomocí Wi-Fi nebo mobilní sítě (u modelu SumUp 3G díky bezplatné integrované SIM kartě navíc nemusíte terminál ani připojovat k telefonu). V obou případech jde přitom o opravdu skladná zařízení a obě se vám hravě vejdou do kapsy

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Možnosti plateb

Hlavním parametrem pro platební terminál je pochopitelně výčet způsobů, kterými mohou vaši zákazníci zaplatit. Díky progresivnímu přístupu se do kompaktních zařízení vešlo všechno, na co jste z podniků zvyklí. Jako první způsob je ten nejzákladnější, a to pomocí čipu a PIN kódu – oba terminály v sobě mají zdířku na kreditní či debetní kartu, stačí tedy jen vložit a zaplatit. Nechybí ani integrované NFC, které slouží pro příjem plateb přes bezkontaktní platby kartou či telefonem. Terminály SumUp podporují jak platby skrz Google Pay, tak Apple Pay.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.
3G_CZ_etail-04_ChipPIN_200903.png
3G_CZ_etail-03_NFC_200903.png

Skvělé podmínky

Jednou z obrovských výhod je i systém plateb – na rozdíl od většiny konkurence totiž neuzavíráte žádnou smlouvu o pronájmu a neplatíte fixní měsíční poplatky. Stačí si zakoupit jeden z modelů a pak už jen odvádíte 1,95 % z výše transakce. Registrace a zařízení terminálu je navíc snadné, i začátečník tak dokáže registraci a spuštění dokončit během 5 minut. Nikam se nevážete a máte 30denní záruku na vrácení peněz.

SumUp AIR

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Menší model z nabízené řady

SumUp 3G

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

větší z nabízených terminálů

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru