Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Podvádět se nevyplácí. Celebrita Fortnitu dostala doživotní ban

Podvádět se nevyplácí. Celebrita Fortnitu dostala doživotní ban

Události
Ručník Fortnite - Emote (barevný)_1281208624
Ručník Fortnite - Emote (barevný)
Produkt není určen k prodeji.
Sběratelské karty Fortnite - booster (Series 1)_2102337308
Sběratelské karty Fortnite - booster (Series 1)
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Funko POP! Fortnite - Zoye_1550681445
Figurka Funko POP! Fortnite - Zoye
Produkt není určen k prodeji.

Světem Fortnitu otřásl skandál, jeden z neznámějších hráčů FaZe Jarvis při hraní podváděl, a tak dostal doživotní ban. Právě tento příběh jasně ukazuje, že podvádět se nevyplácí. Tvůrci ze společnosti Epic Games totiž nemají s podvodníky vůbec žádné slitování.

Epic Games má velmi přísné zásady proti podvádění. „Máme politiku nulové tolerance, pokud jde o cheatování. Když lidé získávají pomocí nejrůznějších doplňkových programů konkurenční výhodu, kazí tím celou hru poctivým hráčům,“ stojí v oficiálním vyjádření tvůrců.

Cheatovacích programů pro Fortnite existuje celá řada. Většina z nich se soustředí na zaměřování a střílení nepřátel. V podstatě jakmile podvodník kurzorem myši najede zamíří zbraní na protivníka, ona automaticky vystřelí. Tím získává hráč cennou konkurenční výhodu, díky které je prakticky vždy rychlejší než reakční doba i toho sebelepšího soupeře.

FaZe Jarvis se v emotivním videu omlouvá fanouškům za podvádění

 

Ostatní už dohráli, FaZe Jarvis se nepoučil

Pikantní na tom je, že v minulosti dostalo ban již několik slavných hráčů. Například během květnové kvalifikace na Fortnite World Cup byli kvůli cheatování vyřazeni hráči Damion XXiF Cook a Ronald Ronaldo Mach. Ostatní se ale podle všeho nepoučili a stejné chyby opakují neustále, například FaZe Jarvis. Tomu byl účet zablokován kvůli podvádění v neděli.

Slavný hráč následně zveřejnil na YouTubu omluvné video, ve kterém brečí a sype si na hlavu popel. „Byla to obrovská chyba. Nikdy ani nepomyslím na to, že bych něco podobného udělal znovu,“ prohlásil se slzami v očích FaZe Jarvis.

Lítost ale v tomto případě nepomůže, ban je doživotní – stejně jako v případě jiných hráčů. Jediné, co může FaZe Jarvis udělat, je založit si jiný účet a začít sbírat fanoušky úplně od začátku. Otázkou však zůstává, zda mu ostatní hráči jeho podvádění odpustí.

Ukázka ze hry Fornite

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (20)

Super

dobře mu tak...

@SHODAN: Nepodvadel úplne, jednu hru jenom ukazoval jak vypadaji hacky

@beni863: jo to vím, píšou to všude... prostě je lepší se nenahrávat a když už jo tak to nezveřejňovat.. každopádně je to tragéd a zoufalec dnešní generace 😉

@beni863: jednou hacker, navždy hacker.

@SHODAN: presne

No nazdar

Jestli jsou dneska mladý kluci takový ufňukaný mejdla jako tenhle, tak se ani nedivím mladejm holkám, že jsou na starší frajery.

@fixxer: No ty bys asi taky brečel kdyby ti zmizel plat 100 000,- měsíčně xd

@kubera0: kdyby měl 100 měsíčně tak nefňuká jako ***** a nechová se tak.. jestli má 100 měsíčně ve skutečnosti nikdo neví, každopádně kdo dokáže dát těmhle vymaštěncům takovéhle odměny, tak je něco špatně

@SHODAN: V tom pripade do skupiny vymastencu lze zaradit fotbalisty, hrace golfu, tenisty a spousty dalsich. Pokud souhlasite vse je v poradku, pokud ne jste pokrytec.

@kocourOggy: jo to jistě, ale alespoň se nějak hýbe! ale myslím že hnít u kompu je bohužel dneska běžný a na tom se vydělává...

@SHODAN: Pokud se podíváme na následky vrcholového sportu, tak si e-sports s konvenčními sporty v ničem nezadá. Rosického nekonečná zranění v posledních sezónách, problémy vrcholových gymnastek atd. v důchodu budiž důkazy rčení "Sportem ku trvalé invaliditě".

@SHODAN: A proč by to mělo být špatně? Když někdo provozuje to, co zajímá ostatní lidi, kteří jsou ochotní ho sledovat a platit mu za to, nechápu, co je na tom špatnýho.

@fixxer: špatně je to, že někdo čumí na někoho jak hraje tuhle krávovinu...(jakoukoliv hru) - hrozná doba! chudáci děti (je to o rodičích)

@SHODAN: Děti čumí na šampónky, jak hrají (počítačové) hry. Tatínkové čumí na dospělé šampónky, jak se honí za kulatým nesmyslem. Děti kupují nesmysly s obrázky Fortnite, Overwatch, FNatic,... Tatínkové kupují nesmysly s obrázky FC HorníDolní, Ferrari,...Hrozná doba, že?

@kubera0: Pokud bych měl plat 100k za hraní nějaké hry a neodkládal si část stranou, tak jsem ***** A pokud by mi někdo tenhle příjem zařízl, tak sáhnu do rezerv a rozehraju byznys jinde :DPokud ale všechno sypal do ingame hovadin, dobře mu tak.Tak, či onak, takhle ubrečená reakce je ukázkou itelektuálního věku okolo 8 let.

Malá šance

V jeho případě je malá šance, že by ho mohli odbanovat. Sice použil hack ve hře, ale bylo to v sólo misi a vesměs jen pro ukázku, jak vypadá jeho použití. Ne jak jiní hráči co ho použili v kvalifikaci

@andisp: Tak proč tak ubrečená videoreakce? V případě, že neudělal nic pro osobní prospěch - zvýhodnění v kvalifikaci, jak píšeš - tak se mohl bránit rozumnými argumenty a vysvětlit s klidem, co udělal, proč to udělal a jaké to mělo následky na hru.To že v jedné hře nasštval několik protihráčů je snad jedno. Připomnělo mi to jednoho hráče CS:GO, který udělal několik videí, kde hrál s různými ovladači, včetně volantu, kytary,... A spoluhráče vytáčel doběla...

:)

Neplac maminka koupi jinou hru pro deti .

🤬

Ja jen nechápu jak taková ***** hra mohla udělat takovou díru do světa. Kvůli ni odpadávají hráči s dobrých her a vývojáři už se ani nesnaži protože vidí že 90% hráčů bude hrát takový odpad. Jo když porovnám hry 2010-2015 a teď je to neskutečná změna jak to šlo dolů teď už to je jen o slušném intru a ukázce.

Honza

nic

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru