Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Přímočaré ovládání a vylepšené zabezpečení. NAS servery Synology se chlubí novým systémem

Přímočaré ovládání a vylepšené zabezpečení. NAS servery Synology se chlubí novým systémem

Události
Synology NVR1218_1731499646
Synology NVR1218
Produkt není určen k prodeji.
Synology DVA3219_1034798533
Synology DVA3219
Produkt není určen k prodeji.

Operační systém DiskStation Manager 7.0 (DSM 7.0) je nyní dostupný pro všechny řady úložných zařízení od společnosti Synology. Díky aktualizované verzi tak mohou lidé pro své NAS servery získat přímočaré uživatelské ovládání či vylepšení zabezpečení přihlašování.

Už od svého vydání byl systém DSM 7.0 oceňován pro svou vyšší rychlost a efektivitu v porovnání s předchůdcem. Aktualizovaná verze DSM 7.0.1 kromě rozšíření dostupnosti i pro podniková řešení NAS a řešení zaměřených na monitorování přináší také několik pokročilých funkcí.

Řeč je například o rychlejším zpracování žádostí o podporu prostřednictvím integrace nástroje Active Insight, podpory rozhraní Fibre Channel, deduplikace svazků flash a ovladače K8s CSI za účelem zlepšení správy svazků v systému Kubernetes.

Hybridní cloudové řešení Hybrid Share

Tou patrně nejzajímavější novinkou v rámci této aktualizace je však hybridní cloudové řešení Hybrid Share, které přináší flexibilitu a škálovatelnost cloudových služeb pro lokální nasazení. Řešení Hybrid Share umožňuje snadnou a rychlou synchronizaci souborů mezi umístěními nebo kancelářemi a spojuje tak efektivní místní ukládání souborů do mezipaměti s přenášením zatížení pásma do cloudu, což zvyšuje produktivitu a zároveň snižuje zátěž IT.

Vlastníci zařízení řady XS, SA, FS, NVR a DVA mohou systém DSM 7.0.1 získat v Centru pro stahování společnosti Synology, případně mohou po distribuci aktualizace do svých regionů upgradovat přímo v systému DSM.

Řešení Synology Hybrid Share je automaticky a zdarma dostupné pro všechny předplatitele plánu pro úložiště C2 Advanced, který byl dříve označovaný jako Plan II.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru