Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Slavné herní značky zabraly, Game Pass si předplácí už 15 milionů lidí Události
Microsoft Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
Microsoft Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky
826 Kč 999 Kč 743 Kč 899 Kč
Microsoft Xbox Game Pass Ultimate 1 měsíc - elektronicky  + Nakupte alespoň za 2 000 Kč a získejte 100Kč slevový kód na LEGO (kombinovatelný, max. 1ks/objednávku)
Microsoft Xbox Game Pass Ultimate 1 měsíc - elektronicky
280 Kč 339 Kč

Slavné herní značky zabraly, Game Pass si předplácí už 15 milionů lidí

autor: Petr Kirs
Společnost Microsoft si může mnout ruce, jeho služba Game Pass totiž zaznamenala rekordní přírůstek nových uživatelů. Aktuálně si službu předplácí již 15 milionů hráčů, zatímco letos v dubnu to bylo pouze 10 milionů.

Zvýšený zájem o Game Pass je vcelku pochopitelný, neboť americký softwarový gigant v polovině září přinesl na další trhy službu Game Pass Ultimate, v rámci níž získají lidé možnost hrát 150 herních titulů klidně i na mobilu. Nechybí mezi nimi zvučná jména, jako jsou například Gears 5, Forza Horizon 4, Destiny 2, Sea of Thieves nebo indie RPG Wasteland 3.

Představení služby Game Pass Ultimate

 

Microsoft navíc své nabídky neustále vylepšuje. Letos před Vánocemi například členové předplatných Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC dostanou členství EA Play bez jakýchkoli dalších poplatků. To znamená, že předplatitelé členství Ultimate budou moct využívat EA Play na konzolích Xbox One, Xbox Series X a Xbox Series S a na počítačích s Windows 10. Předplatitelé členství Xbox Game Pass pro PC pak dostanou EA Play pro Windows 10.

„Nabídka EA Play pro členy předplatného Xbox Game Pass přispívá ke zhmotnění naší vize propojovat hráče s oblíbenými tituly i vzájemně, ať už chtějí hrát kdekoli,“ řekl Mike Blank, SVP EA pro strategický růst. „Po pěti letech existence předplacených služeb pro xboxovou komunitu teď máme velkou radost z toho, že mohou obě předplatná využívat snadněji.“

Dle očekávání se navíc chystají další zajímavé tituly. Microsoft totiž na konci září oznámil koupi vývojářského studia Bethesda, které stojí za hity Elder Scrolls, Fallout, Doom, Dishonored, Prey, Quake, Starfield a mnoho dalších. O zajímavé hry tedy nebudou mít předplatitelé rozhodně nouzi.

Názory ostatních Geeků (2)

avatar

NHL

ramalas 30. 9. 2020 20:12

Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC dostanou členství EA Play - Takže teoreticky bych si konečně mohl zahrát nové NHL i na PC? :D

tomasvanecek TOM
tomasvanecek 2. 10. 2020 9:13

@ramalas: Zdravím, nejdříve jsem si kvůli dostupnosti her platil EA Access (EA Play). Nechtělo se mi kupovat Unravel Two a další tituly. Překvapilo, že je tam pěkná sbírka her, ze kterých si lze vybrat. Následně jsem si předplatil standardní Xbox Game Pass. Tady oceňuji, že mohu mít hry na PC a také na Xboxu a jednoduše si je spravovat. Aktuálně za měsíc 09/2020 jsem si všiml, že už platím jen jeden účet, a funguje mi obojí. Tudíž paráda. Za celou mechaniku "pronájmu" her vskutku děkuji. Nechce se mi kupovat tituly, které si děti zahrají chvilku a pak zapadnou do zapomnění. Mohu je rovnou nainstalovat a vyzkoušet. Vcelku tak třeba lituji koupě Fall Guys na Steamu. Děti to nebaví (a nebavilo v době cheaterů) a takovou hru bych poté nejraději vrátil. U předplatného ji pouze odeberu. :-)

Máš něco na srdci?

nahoru