Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
The Last of Us: Part II si brzy budete moci zahrát. Ve verzi pro PlayStation 1 Události
The Last of Us: Part II (PS4)
The Last of Us: Part II (PS4)
1 404 Kč 1 699 Kč 1 239 Kč 1 499 Kč
The Last of Us: Remastered (PS4)
The Last of Us: Remastered (PS4)
Produkt není určen k prodeji.

The Last of Us: Part II si brzy budete moci zahrát. Ve verzi pro PlayStation 1

autor: Karel Dvořák
Ještě několik měsíců si budeme muset počkat, než se The Last of Us: Part II objeví na pultech obchodů. Čekání nám zkrátí technologický nadšenec Bearly Regal, který předělal ukázku tohoto titulu do grafiky pro PlayStation 1.

Bearly Regal není v herním světě žádné neznámé jméno. Tento chlapík se proslavil již v minulosti svými retro předělávkami současných herních pecek, jako jsou například Cyberpunk 2077 či Death Stranding. A nyní přišel na řadu titul The Last of Us, který je stejně jako v případě dvou výše jmenovaných titulů ušit na míru pro PlayStation 1.

Demake The Last of Us: Part II pro PlayStation 1

 

Díky tomu můžeme jasně vidět, jak by moderní hry vypadaly z dnešního pohledu v herním pravěku, kdy se televizní konzole teprve stěhovaly do obývacích pokojů. Zmíněný demake vypadá o poznání lépe než celá řada her v dané době. A to nejen grafikou, ale pochopitelně i celkovou skladbou a ovladatelností.

I když je zatím k dispozici pouze grafická ukázka, v rámci exkluzivity Dreams si bude moci demake The Last of Us: Part II kdokoliv zahrát už 14. února. Nemusíte přitom kvůli tomu shánět původní PlayStation 1, vše poběží na aktuálně nabízené čtyřce.

Nakolik toho bude mít tato retro předělávka společného s finální dvojkou, která vyjde až na konci května, se uvidí až později. V pokračování jedné z nejoceňovanějších her posledních let se nicméně vrací hlavní hrdinové Joel a Ellie. Děj se odehrává pět let později proti prvnímu dílu, kdy je Ellie již mladá dívka, která hraje na kytaru, ale také touží po pomstě…

Ukázka ze hry The Last of Us: Part II

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru