Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

volant

 • Zařaďte vyšší rychlost! Otestovali jsme Thrustmaster TH8S Shifter

  Posunout herní zážitek na zcela novou úroveň je možné s řadící pákou Thrustmaster TH8S Shifter, u které výrobce nasadil cenovku proklatě nízko. I proto jsme se rozhodli tuto zajímavou novinku důkladně proklepnout.

 • Recenze: Thrustmaster T128 – závody s atraktivnější cenovkou

  Thrustmaster cílí na zvědavé závodní nováčky s cenově dostupným volantem T128. Nenechte se ale zmást atraktivnější cenovkou, tento model se chlubí pokročilými prvky, jako je například hybridní pohon či vícebarevná sada LED ukazující aktuální otáčky.

 • Recenze: Thrustmaster T248 – stvořen pro závodní tratě

  Za velmi atraktivní cenu je možné v současnosti pořídit u CZC.cz volant Thrustmaster T248. Abyste nekupovali zajíce v pytli, rozhodli jsme se toto závodní náčiní pořádně proklepnout v dnešní recenzi.

 • Recenze: Logitech G923 – vyrazte na závodní tratě

  Čerstvou novinkou na tuzemském trhu je závodní volant Logitech G923, který cílí na majitele konzolí PlayStation, Xbox i klasických počítačů. Novinka patří podle papírových parametrů k tomu nejlepšímu, co tento výrobce nabízí. Jak si ale povede v "závodní" praxi?

 • Saitek Pro Flight Yoke System – volant do vzduchu

  Není tomu tak dávno, kdy jsme měli v testu herní zařízení pro letecké simulátory. Stejně jako ten minulý je i dnešní výrobek určen pouze pro letecké simulátory, avšak oproti předchůdci nám poskytne mnohem větší možnosti. Je-li volant modlou pro hráče automobilových simulátorů, tak Yoke System by mohl být modlou pro letce…

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru