Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

watchos

 • iPhony 15 i Apple Watch: Všechny novinky na jednom místě

  V pátek oficiálně odstartoval prodej čtyř nových iPhonů 15 a dvou různých provedení chytrých hodinek Apple Watch. V tomto článku naleznete vše, co potřebujete vědět.

 • Jak vybrat chytré hodinky

  Obdivuhodný design, užitečné funkce i data o vlastní aktivitě. To jsou jen některé z důvodů, kvůli kterým si chytré hodinky pořizuje čím dál tím více zákazníků. Výběr toho správného modelu se nicméně stává čím dál tím obtížnější úlohou, se kterou se vám proto v tomto průvodci pokusíme pomoci.

 • iPhone 14 Plus je venku. Který model zaujme nejvíce?

  V pátek se začal oficiálně prodávat nový iPhone 14 Plus, který na pultech obchodů doplnil dříve uvedené čtrnáctky. Každá z novinek od Applu má něco do sebe, pojďme si společně připomenout, co od nich můžeme čekat.

 • iPhony 14 už nejsou tajemstvím. Ukázaly se i Apple Watch Ultra

  Záplavu novinek si pro nás připravila společnost Apple na středeční tiskovce. K vidění byly čtyři nové iPhony 14, troje chytré hodinky Apple Watch a zároveň i nová generace bezdrátových špuntů AirPods Pro.

 • Tréninkový parťák v designovém balení. Co všechno umí Apple Watch Series 7?

  Chytré hodinky Apple Watch Series 7 zaujmou na první pohled svým líbivým vzhledem. Pod povedeným designovým pozlátkem se ale ukrývá hromada šikovných funkcí a pokročilých technologií.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Chystají se velké změny. Apple láká na nové systémy

  Celou řadu softwarových novinek si pro své uživatele připravila společnost Apple. Na včerejší akci WWDC bylo představeno hned pět nových operačních systémů – pro smartphony, tablety, chytré hodinky, multimediální centrum Apple TV a pro počítače Mac.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru