Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

MIcrosoft

 • Preview: Wolfenstein: Youngblood

  autor: Adam Plechatý

  Střílečka s bohatým rodokmenem se přesouvá do osmdesátých let. Vyměňuje náckobijce B.J. Blazkowicze za dvojici sester, které v Paříži rozpoutají povstání proti německé okupaci. Wolfenstein: Youngblood vychází již za dva měsíce, tak si pojďme říci, co od nového dílu v prastaré sérii očekávat.

 • Kingdom Come vychází v královské edici, zahrát si můžete i za Terezu

  autor: Petr Kirs

  Už více než rok je na trhu české RPG Kingdom Come: Deliverance, za kterým stojí české vývojářské studio Warhorse Studios. Tvůrci prakticky celou dobu přidávají nový obsah. Ten nejnovější a zároveň poslední vychází právě nyní – těšit se v něm můžeme například na Terezu.

 • Preview: Ghost Recon Breakpoint

  autor: Adam Plechatý

  V říjnu se dočkáme pokračování populární série taktických stříleček Ghost Recon s podtitulem Breakpoint. Tentokrát se podíváme na smyšlený ostrov a bojovat budeme s bývalými kolegy i (až po vrtule) ozbrojenými drony. Těšíte se stejně jako my?

 • Přivítejte Windows Terminal, novou aplikaci Microsoftu

  autor: Petr Kirs

  Zbrusu novou aplikaci pro svůj operační systém Windows představila společnost Microsoft. Program zvaný Windows Terminal je navržen tak, aby se stal centrálním místem pro přístup k příkazovým řádkům a shellům.

 • Solitaire se dostal do Světové síně slávy videoher

  autor: Petr Kirs

  Pamatujete si karetní hru Solitaire, která byla nedílnou součástí operačního systému Windows už od roku 1990? Na první pohled jednoduchý titul se nezapomenutelně vryl to videoherní historie, a díky tomu si nyní vysloužil místo ve Světové síni slávy.

 • Preview: Vampire The Masquerade Bloodlines 2

  autor: Adam Plechatý

  Nečekaného pokračování upírského RPG Vampire The Masquerade Bloodlines se nedočkáme dříve jak začátkem roku 2020, ale to neznamená, že si o něm nemůžeme nechat zdát. Vše, co o hře víme, se dozvíte u nás.

 • Odebrat bezpečně? Windows 10 mění zažité zvyky

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Microsoft se rozhodla v operačním systému Windows 10 změnit něco, co jsme byli zvyklí používat celé roky – z desítek po aktualizaci zmizela nabídka „bezpečně odebrat“ u externích paměťových médií. Systém totiž mění způsob, jakým pracuje s USB flashkami a externími disky.

 • Herní konzole od Atari se opozdí, přijde ale ještě letos

  autor: Petr Kirs

  Dlouho očekávaná reinkarnace televizní konzole od společnosti Atari nabírá zpoždění. Tvůrci nicméně přislíbili, že novinka známá pod názvem Atari VCS se začne prodávat ještě letos před Vánocemi. Nakonec ale bude jen jedna verze.

nahoru